Kayseri OSB kışa hazır

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA) Yapılan çalışmalara ait açıklamada bulunan Kayseri OSB Lideri Mehmet Yalçın, Kayseri...

Kayseri OSB kışa hazır

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Yapılan çalışmalara ait açıklamada bulunan Kayseri OSB Lideri Mehmet Yalçın, Kayseri OSB sanayicisinin kış aylarında çevresel faktörlerden kaynaklı aksiliklerin giderilebilmesi için biz dizi önlem aldıklarını ve çalışmaları tamamladıklarını söyledi.

Kayseri OSB Bölge Müdürlüğü Fen İşleri grupları tarafından, bölge sorumluluk alanındaki yollarda 300’den fazla bariyerde boyama çalışması yapıldığını söz eden Lider Yalçın, yollardaki trafik sinyalizasyon sistemlerinin de teknik açıdan denetimlerinin gerçekleştirildiğini belirtti.

Kayseri OSB içindeki tüm yollarda gerekli denetimlerin yapıldığını, kaldırım yenileme ve asfaltlama işlerinin bitirildiğini vurgulayan Lider Yalçın, ufak çaplı yıpranmaların ise tamirat ve asfalt yama süreçleri ile bertaraf edildiğini kaydetti.

Kış aylarında kar yağışı ve buzlanmaya bağlı trafik aksamalarının yaşanmaması için de hazır olduklarını belirten Lider Yalçın, tuzlama yapan araçların ve ekipmanlarının bakımlarının yapılarak hazır hale getirildiğini, bunun yanı sıra tuz stoklarının da kâfi seviyede bulunduğunu söyledi.

Başkan Yalçın, Kayseri OSB sanayicisi için 7/24 durmaksızın hizmet düsturu ile çalıştıklarının altını çizerek, karşılaşılabilecek aksaklıkların kısa müddette giderilebilmesi için bölge müdürlüğünün 0 352 321 11 00 yahut 444 44 38 numaralı telefonlarına ya da 0 552 321 11 00 numaralı whatsapp sınırına ihbarda bulunulabileceğini kelamlarına ekledi.