Emirates, Batik Air ile ortak uçuş mutabakatı imzaladı

Endonezya’daki 25 noktaya ulaşım sağlayan uçuşlar için bilet rezervasyonları açıldı Batik Air ile uçuş iştirakini...

Emirates, Batik Air ile ortak uçuş mutabakatı imzaladı

Endonezya’daki 25 noktaya ulaşım sağlayan uçuşlar için bilet rezervasyonları açıldı

Batik Air ile uçuş iştirakini kısa bir mühlet evvel devreye sokan Emirates, tek bilet ve tek bir bagaj siyaseti doğrultusunda yolcularına Endonezya’da 25 uçuş noktasına ilişki seçeneklerini genişletti.

Emirates, bu yeni mutabakatla Batik Air ile Jakarta üzerinden Balikpapan (BPN), Denpasar (DPS), Medan (KNO), Manado (MDC), Padang (PDG), Surakarta (SOC), Surabaya (SUB) ve Makassar (UPG) varışlı sefer gerçekleştirilen 8 güzergâhı ortak uçuş kapsamına dâhil etti. Ayrıyeten, yapılan interline muahedesiyle Emirates yolcuları Jakarta ve Denpasar üzerinden Praya (LOP), Semarang (SRG), Sorong (SOQ) ve daha fazla kente gerçekleştirilen seferlerle Endonezya’da 17’den fazla noktaya basitçe erişebilecek.

Hemen seyahat etmek için bilet rezervasyonları emirate, çevrimiçi yahut direkt satış yapan seyahat acenteleri üzerinden yapılabilir.

1992 yılında Jakarta’ya birinci uçuşunu gerçekleştiren Emirates, 30 yılı aşkın müddettir Endonezya’ya sefer gerçekleştiriyor. Havayolu , milletlerarası turistlere ve iş seyahati yapan yolculara hizmet vermenin yanı sıra küresel pazarlar ortasında temel eserlerin hava nakliyatını gerçekleştirerek Endonezya’nın seyahat ve ticaret kesimlerinin toparlanmasına ve büyümesine katkıda bulunmaya devam ediyor. Emirates bu yılın başında Endonezya’nın ulusal havayolu şirketi Garuda ile ortak uçuş muahedesini başlatarak yolcularına Jakarta ve Bali dışında Endonezya’da noktaya erişme imkânı vermişti.

Emirates’in hâlihazırda dünya çapında 26 havayolu ve iki demiryolu şirketi ile uçuş iştiraki ve iş birliği mutabakatlarının yanı sıra dünya çapında 110 interline ortağı bulunuyor. Havayolu 6 kıtada 130’dan fazla uçuş noktasına gerçek manada küresel irtibat imkânı sunuyor.

Emirates’in Seyahat ortaklıkları ve en yeni ortağı Batik Air hakkında daha fazla bilgi edinin.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı