Kayseri Büyükşehir’den öğrencilere çamaşır yıkama kolaylığı

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA) Kentte hizmetlerin faal bir formda yürütülmesi için çaba eden Lider Büyükkılıç,...

Kayseri Büyükşehir’den öğrencilere çamaşır yıkama kolaylığı

Kayseri Büyükşehir'den öğrencilere çamaşır yıkama kolaylığı - 02/12/2022

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kentte hizmetlerin faal bir formda yürütülmesi için çaba eden Lider Büyükkılıç, bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren şirketleri sık sık ziyaret ederek, hizmetleri yerinde inceliyor.

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, İNCELEMELERDE BULUNDU

Büyükşehir Belediyesi’nin üniversite öğrencilerine takviye için 2019’da fiyatsız olarak hizmete sunduğu Çamaşır Yıkama Merkezi’nde incelemelerde bulunan Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, öğrencilerle bir ortaya geldi. Büyükkılıç, öğrencilerden merkez hakkında görüşlerini aldı.

1 AYDA 11 BİN 500 MODÜL YIKANDI

Genç ve öğrenci dostu Büyükşehir Belediyesi’nin Çamaşır Yıkama Merkezi, yalnızca 29 günde 550 öğrencinin 11 bin 500 kesim çamaşırını yıkadı. Merkezden bugüne kadar yararlanan öğrenci sayısı ise 3 bin 350 olarak kayıtlara geçti. Çamaşır Merkezi’nde incelemelerde bulunan Lider Büyükkılıç, burada öğrencilerle sohbet etti.

ÖĞRENCİLERDEN BÜYÜKKILIÇ’A TEŞEKKÜR

Öğrenciler, Çamaşır Merkezi’nden çok şad olduklarını söz ederken, Çamaşır Yıkama Merkezi’nin hizmetlerinin çok uygun olduğunu, kıyafetlerin hep tertemiz çıktığını ve ütülenerek katlandığını söylediler. Daima, Çamaşır Yıkama Merkezi’nden yararlandıklarını lisana getiren öğrenciler, Lider Büyükkılıç’a proje için teşekkür ettiler.

“DAHA ÇOK ÇALIŞIN, DAHA ÇOK BAŞARILI OLUN”

Öte yandan öğrencilerle sıcak ve samimi bir ortam oluşturan ve onlarla sohbet eden Büyükkılıç, öğrencilere daha fazla çalışmaları ve başarılı olmaları tavsiyesinde bulunarak, “Hep daha fazlasını hak ediyorsunuz. Daha çok çalışın, daha çok başarılı olun. Değerlerimizle buluşun. Sizi korumak, kollamak, gözetmek bizim misyonumuz. Bu ideolojiyle sizin büyükleriniz, ağabeyleriniz ablalarınız hizmet eder, dua alırlar” dedi.