İş’te Çiftçi Muhafaza Sigortası’yla Çiftçiler Anadolu Sigorta Garantisinde

Anadolu Sigorta ve İş Bankası Paydaşlığıyla Çiftçilere Özel Ürün Anadolu Sigorta, İş Bankası iştirakiyle hayata...

İş’te Çiftçi Muhafaza Sigortası’yla Çiftçiler Anadolu Sigorta Garantisinde

Anadolu Sigorta ve İş Bankası Paydaşlığıyla Çiftçilere Özel Ürün

Anadolu Sigorta, İş Bankası iştirakiyle hayata geçirdiği İş’te Çiftçi Müdafaa Ferdi Kaza Sigortası’yla çiftçilerin hayatını kolaylaştıran avantajlar sunuyor.

Anadolu Sigorta ve İş Bankası, çiftçileri hayatın en önemli risklerine karşı garanti altına alan ve birbirinden avantajlı asistans hizmetleri sunan yeni bir eser hayata geçirdi. Anadolu Sigorta’nın vefat, daima sakatlık ve tedavi teminatlarını içeren eser, pek çok asistans hizmeti de sunuyor. Traktör arıza tamirat, traktör alımlı, indirimli yedek modül, gübre ve zirai ilaç indirim, zirai istişare çizgisi ve ferdi yardım hizmetlerini içeren İş’te Çiftçi Müdafaa Ferdi Kaza Sigortası’ndan tüm çiftçiler faydalanabiliyor.

Çiftçilik üzere büyük oranda risk içeren bir meslek kümesi için sigortanın kıymetine dikkat çeken Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Fatih Gören, “Bu gereksinimlerden yola çıkarak İş Bankası ile birlikte İş’te Çiftçi Muhafaza Ferdi Kaza Sigortası eserini hayata geçirdik. Anadolu Sigorta teminatı ve geniş teminatlarıyla sunulan eser, asistans hizmetleriyle de fark yaratıyor. Ayrıyeten bu eseri alan müşterilerimize Birleşik Kasko Sigortası’nda özel arabalar kapsamında yüzde 5, Modüler Konut Sigortası’nda yüzde 35 ve Yeni Jenerasyon Konut Sigortası’nda yüzde 15 indirim sunuyoruz” dedi.

Tarıma verdikleri dayanağı sürdüreceklerini her fırsatta lisana getirdiğini belirten İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı İzlem Fazilet kelamlarına şu formda devam etti: “İhtisas şubelerimizin yaygınlaştırılmasının yanı sıra, eser ve hizmet yelpazemizin çiftçilerimizin gereksinimleri ile paralel olarak yenilenmesi, geliştirilmesi üreticimize yeni eser ve hizmetler sunulması öncelikli konularımız ortasında yer alıyor. Bildiğiniz üzere girdi maliyetlerindeki artışlar, iklim sorunu, savaş üzere faktörler hepimizi zorluyor, fakat kurumlar ve bireyler olarak çiftçilerimizle el birliği içinde zahmetleri yönetebileceğimizi düşünüyoruz. İş’te Çiftçi Muhafaza Sigortası eserimizle çiftçilerimizin hayatını kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Bu cins eser ve hizmetler sunarak tarım kesimine takviye olmaya devam edeceğiz.”

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı