İSBAM’dan Türkiye’ye başsağlığı iletisi

Azerbaycan İSBAM Genel Lideri ve İnternet Gazetecileri Federasyonu (İGF) Azerbaycan Temsilcisi Samir Adıgozelli, Kahramanmaraş zelzelesi...

İSBAM’dan Türkiye’ye başsağlığı iletisi

isbam dan turkiye ye bassagligi mesaji 1675679027 23

Azerbaycan İSBAM Genel Lideri ve İnternet Gazetecileri Federasyonu (İGF) Azerbaycan Temsilcisi Samir Adıgozelli, Kahramanmaraş zelzelesi ile ilgili Türk Milleti’ne başsağlığı diledi.

AZERBAYCAN (İGFA) – Azerbaycan İSBAM Genel Lideri ve İnternet Gazetecileri Federasyonu (İGF) Azerbaycan Temsilcisi Samir Adıgozelli, Kahramanmaraş sarsıntısı ile ilgili Türk Milleti’ne başsağlığı diledi.

Samir Adıgozelli, iletisinde, Türkiye’nin 10 vilayetinde baş vermiş zelzele sonucunda hayatını kaybeden Türkiyeli kardeşlerine Allahtan rahmet dileyerek, ailelerine ve Türk Milleti’ne başsağlığı ve geçmiş olsun dileklerini iletti.

Azerbaycan’ın her mevzuda yanında olduğunu, Azerbaycan Devlet Lideri İlham Aliyev’in gösterişi ile Azerbaycan kurtarma grubunun Türkiye’ye geldiğini ve öbür yardımların yapılması konusunda çalışmaların devam ettiğini belirtti.

Adıgozelli, “Türkiye’deki durum Azerbaycan kamuoyunu derinden sarsmıştır. İnanıyoruz ki güçlü Türkiye bu acıları tez bir vakitte saracaktır” dedi.