Gönül Dağı’nda izleyicileri şoke eden gelişme! 3 oyuncu birden projeye veda ediyor

Direktörlüğünü Yahya Samancı’nın üstlendiği TRT 1’in reyting rekortmeni dizisi Gönül Dağı, ikinci dönemiyle da milyonları...

Gönül Dağı’nda izleyicileri şoke eden gelişme! 3 oyuncu birden projeye veda ediyor

Direktörlüğünü Yahya Samancı’nın üstlendiği TRT 1’in reyting rekortmeni dizisi Gönül Dağı, ikinci dönemiyle da milyonları ekran başına kilitlemeyi başarıyor.

Başrollerinde Berk Atan, Gülsüm Ali İlhan, Ferdi Sancar, Ecem Özkaya, Cihat Süvarioğlu ve Semih Ertürk üzere isimlerin yer aldığı Köprü Sinema imzalı Gönül Dağı dizisinin her kısmı ilgiyle izleniyor.

Çekimleri Eskişehir Sivrihisar’da sürdürülen Gönül Dağı dizisi, 12 Şubat Cumartesi akşamı yayınlanan 51. kısmıyla de ekran başındakilere unutulmaz anlar yaşattı.

İzleyiciler, sabırsızlıkla cumartesi günlerine damgasını vuran dizinin yeni kısmını beklerken dizi ile ilgili şoke eden bir gelişme yaşandı.

Yeni oyuncuların takıma dahil olmasıyla birlikte muvaffakiyetini ikiye katlayan Gönül Dağı dizisinde birden fazla ayrılık yaşanacağı belirtildi.

HALİL İBRAHİM KALAYCIOĞLU VEDA ETTİ

İçleri ısıtan sıcacık öyküsüyle ekran başındakilerin beğenisini kazanan Gönül Dağı dizisinde peş peşe vedalar yaşanıyor…

Yeni oyuncuları takımına katarak senaryosunu dinamik tutmaya çalışan Gönül Dağı dizisinde 3 oyuncunun birden ayrılacağı gelişmesi, izleyicileri bir epey üzdü.

Dizinin 2. döneminde takıma dahil olan ve hayat verdiği Mezarcı İlyas karakteriyle beğeni toplayan Halil İbrahim Kalaycıoğlu’nun vedası, büyük şaşkınlık yarattı.

CEM KURTOĞLU DA AYRILDI

Öte yandan Cem Kurtoğlu, diziye yeni dönemde Elif Hemşire’nin babası Arif rolüyle dahil olmuştu. Arif, kızı Elif’e böbrek yetmezliği olduğunu söylemiş ve Elif de böbreğini babasına vermişti.

Lakin Elif Hemşire’nin babası Arif, ameliyat sonrası bir mektupla ortadan kaybolmuştu. Böylelikle Elif Hemşire’nin babası Arif karakterine hayat veren Cem Kurtoğlu da projeye veda eden isim oldu.

FERDİ SANCAR AYRILACAK TEZİ

Tüm bunların yanı sıra kanser hastalığıyla uğraş eden Dolmuşçu Sefer karakterine hayat veren Ferdi Sancar’ın da diziden ayrılacağı tez edildi.

Dizinin en sevilen karakterlerinden biri olan Sefer’in birkaç kısım sonra diziden ayrılacağı argümanı, izleyicileri hüzne boğdu.

Bu ayrılık argümanlarının akabinde büyük şok yaşayan dizinin takipçileri, ”Final mi yapacaksınız? Bu ayrılıklar olmasın!” diye reaksiyon gösterdi. Lakin final savlarına ait üretimci ya da kanaldan resmi bir açıklama gelmedi.