Gizli Saklı nerede çekiliyor? Hangi il ve ilçede çekiliyor? Gizli Saklı dizi çekimleri nerede yapıldı?

Gizli Saklı, No Dokuz Productions imzalı, birinci kısmı 8 Haziran 2022 tarihinde yayınlanan Türk üretimi...

Gizli Saklı nerede çekiliyor? Hangi il ve ilçede çekiliyor? Gizli Saklı dizi çekimleri nerede yapıldı?

Gizli Saklı, No Dokuz Productions imzalı, birinci kısmı 8 Haziran 2022 tarihinde yayınlanan Türk üretimi polisiye ve romantik güldürü tipindeki televizyon dizisi. Kapalı Gizli nerede çekiliyor? Hangi vilayet ve ilçede çekiliyor? Kapalı Gizli dizi çekimleri nerede yapıldı? Dizi çekimleri hangi kentte, ilçede ve mahallede yapılıyor?

GİZLİ SAKLI NEREDE ÇEKİLİYOR?

Dizinin genel olarak İstanbul’da çekildiği bilinmektedir. Kapalı Gizli dizisi, Beşiktaş, Sarıyer, Üsküdar üzere semtlerde çekilmektedir.

GİZLİ SAKLI KONUSU NE?

Naz’ın Polis Akademisini birincilikle bitirmesini kutlamak için annesi ve dayısı, mahallelinin de olduğu bir yemek organize eder. Bu yemek sırasında karşı kaldırımda yaşanan kuşkulu bir olay Naz’ın dikkatinden kaçmaz ve çabucak şüphelendiği şahsın peşine düşer. Kısa bir takipten sonra şüpheliyi yakalar lakin bir sorun vardır. Yakaladığı kişi organize şubenin sivil operasyonlarının vazgeçilmez ismi Komiser Pamir’den oburu değildir. Bu şanssız müsabakanın akabinde, yazgı onları büyük bir silah kaçakçısı olan Tarık Koşuoğlu’nun yakalanmasını hedefleyen kapalı bir operasyonda tekrar bir ortaya getirir. Üstelik karı koca olarak. Naz ve Pamir artık Tarık Koşuoğlu’nun yeni komşuları Yaz ve Levent Güneş’tir.

GİZLİ SAKLI OYUNCULARI KİMLER?

Halit Özgür Sarı : Pamir Ulaş/Levent Güneş

Sinem Ünsal : Naz Arıca/Yaz Güneş

Şebnem Sönmez : Aynur

Şinasi Yurtsever : Namık

İdris Nebi Taşkan : Tufan

Tardu Flordun : Tarık

Ece Dizdar : Irmak

Bülent Emrah Parlak : Talat

Selçuk Borak : Sadullah Komiser

Fulden Akyürek : Günday

Adin Külçe : Ömer

Ersel Şibil : Ferdi