Gizli Saklı konusu ne, oyuncuları kimler? Gizli Saklı dizisi uyarlama mı? Gizli Saklı dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?

Gizli Saklı, No Dokuz Productions imzalı, birinci kısmı 8 Haziran 2022 tarihinde yayınlanan Türk üretimi...

Gizli Saklı konusu ne, oyuncuları kimler? Gizli Saklı dizisi uyarlama mı? Gizli Saklı dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?

Gizli Saklı, No Dokuz Productions imzalı, birinci kısmı 8 Haziran 2022 tarihinde yayınlanan Türk üretimi polisiye ve romantik güldürü tipindeki televizyon dizisi. Zımnî Gizli konusu ne, oyuncuları kimler? Bâtın Gizli dizisi uyarlama mı? Saklı Gizli dizisinin oyuncu takımında kimler var? Dizi hakkında bilgiler yazımızda…

GİZLİ SAKLI DİZİSİ KONUSU NE?

Naz’ın Polis Akademisini birincilikle bitirmesini kutlamak için annesi ve dayısı, mahallelinin de olduğu bir yemek organize eder. Bu yemek sırasında karşı kaldırımda yaşanan kuşkulu bir olay Naz’ın dikkatinden kaçmaz ve çabucak şüphelendiği şahsın peşine düşer. Kısa bir takipten sonra şüpheliyi yakalar fakat bir sorun vardır. Yakaladığı kişi organize şubenin sivil operasyonlarının vazgeçilmez ismi Komiser Pamir’den diğeri değildir. Bu şanssız müsabakanın akabinde, yazgı onları büyük bir silah kaçakçısı olan Tarık Koşuoğlu’nun yakalanmasını hedefleyen zımnî bir operasyonda tekrar bir ortaya getirir. Üstelik karı koca olarak. Naz ve Pamir artık Tarık Koşuoğlu’nun yeni komşuları Yaz ve Levent Güneş’tir.

GİZLİ SAKLI DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Halit Özgür Sarı : Pamir Ulaş/Levent Güneş

Sinem Ünsal : Naz Arıca/Yaz Güneş

Şebnem Sönmez : Aynur

Şinasi Yurtsever : Namık

İdris Nebi Taşkan : Tufan

Tardu Flordun : Tarık

Ece Dizdar : Irmak

Bülent Emrah Parlak : Talat

Selçuk Borak : Sadullah Komiser

Fulden Akyürek : Günday

Adin Külçe : Ömer

Ersel Şibil : Ferdi

GİZLİ SAKLI DİZİSİ UYARLAMA MI?

Dizinin uyarlama olup olmadığı bilinmemektedir, hakkında bilgi yoktur. Dizinin senaristi ve direktörü Şahin Altuğ’dur.