Galatasaraylı futbolcuların derbi kutlamasında gerginlik çıktı! İstanbul’da olaylı gece

Derbide Beşiktaş’ı 2-1 yenen Galatasaraylı futbolcular, kutlama yapmak için Bebek’teki otele gitti. Yere birinci olarak...

Galatasaraylı futbolcuların derbi kutlamasında gerginlik çıktı! İstanbul’da olaylı gece

Derbide Beşiktaş’ı 2-1 yenen Galatasaraylı futbolcular, kutlama yapmak için Bebek’teki otele gitti. Yere birinci olarak M.İcardi ve L.Torreira geldi. Flaşların patlaması ile bir anlık şaşkınlık yaşayan yıldız futbolcudan Torreira, manzara vermemek için İcardi’nin ardına saklandı. İkili ile birlikte gelen bayan ise futbolcular yere giriş yaptıktan sonra Vip araçta bekleyip o denli yere girdi.

GAZETECİLERİ ÖĞRENİNCE ARAÇTAN İNMEDİLER

Sonrasında takıma Juan Mata dahil oldu. Kız arkadaşı ve yanlarında bir bayan ile süratlice yere giren Mata, poz isteğini geri çevirip içeri girdi. Gruba en son Sergio Oliviera dahil oldu. Kapıda basın mensuplarının olduğunu öğrenen yıldız futbolcusu ve eşi, bir mühlet vip arabasından inmedi.

GÖRÜNTÜ ALMAMAK İÇİN SİPER OLDULAR

Futbolcunun yanında olan arkadaşları, basın mensuplarının imaj almaması için gazetecilerin önünde durdular. Kısa vadeli tartışmanın akabinde yere girmeyen çalışan Oliveira ve eşinin fotoğraflarının çekilmemesi için arkadaşları ellerini fotoğraf makinelerine siper ederek manzara alınmasını engellemeye çalışsalar da başarılı olamadılar.

Kaynak: Snob Magazin / Magazin