Finans Şirketi: Şimdi Alınacak En İyi Kripto Para Bu!

Kripto para yatırımcıları artık fiyat volatilitesine alıştı. Dijital para ve token piyasası 2017’de 17 milyar...

Finans Şirketi: Şimdi Alınacak En İyi Kripto Para Bu!

Kripto para yatırımcıları artık fiyat volatilitesine alıştı. Dijital para ve token piyasası 2017’de 17 milyar dolardan 820 milyar dolara yükseldi. Sonraki iki yıl içinde 100 milyar dolara geriledi. Akabinde Kasım 2021’de neredeyse 3 trilyon dolara ulaştı. Enflasyondan kaynaklanan bir düşüş nedeniyle kripto para piyasası altı ay evvel 800 milyar doların altına indi. Sonuçta artık toplam kripto para piyasa bedeli 1,1 trilyon dolar. Yatırım yapmanın hiçbir garantisi yok, bilhassa de öngörülemeyen kripto bölümünde. Lakin, şu anda bir ölçü Bitcoin almanın olumsuz yanlarından çok daha fazla olumlu yanı var.

Kripto para olarak neden Bitcoin?

Piyasada binlerce kripto para var. Birçoğu ya eğlenceli küçük oyuncaklar ya da düpedüz latifeler. Lakin birkaç düzine isim önemli yatırım fikirleri üzere duruyor. Lakin, Bitcoin başkan olmaya devam ediyor. Yalnızca listedeki en eski isim ve mevcut piyasa pahası açısından en büyüğü manasına gelmiyor. Ayrıyeten başka kriptoların takip etmesi için kural kitabını yazmaya devam eden bir savaşçı. Sirkülasyonda hiçbir vakit 21 milyondan fazla Bitcoin olmayacak. Bu bağlamda bu tokenlerin 19,4 milyonu halihazırda basılmış durumda. Bitcoin, enflasyonu teknik yollarla sınırlayan tek kripto olmaktan çok uzak. Lakin Bitcoin’in büyüklüğü bu politikayı değiştirmeyi inanılmaz derecede değerli ve neredeyse imkansız hale getiriyor.

finans sirketi simdi alinacak en iyi kripto para bu 0 SlbyuagK

Tüm mümkün dünyaların en güzelinde, Bitcoin sonunda büyük kurumsal yatırımcı holdingleri ve her yıl milyarlarca gerçek dünya ödeme süreci ile varsayılan global para ünitesi haline gelecek. Hayal edilebilecek en makus durumda ise Bitcoin uzun vadede rastgele bir nedenle sıfıra düşecek. Tabi bunun olması için daha uygun tahlillerin ortaya çıkması lazım. Öbür taraftan her hükümet kripto para ünitelerini yasaklamalı. Ayrıyeten kodun feci güvenlik açıkları olduğu ortaya çıkmalı. Bu uç noktaların her ikisi de eşit derecede mümkünlük dışı.

Bitcoin için olumlu durumlar

Bitcoin birkaç yıl daha bu düzenleyici belirsizlikte yerini alacak. Ayrıyeten sonlu kitlesel piyasa benimseme devri boyunca yoluna devam edecek. Sonunda, birçok blockchain tokeni giderek dijitalleşen global iktisatta büyük kazananlar olarak ortaya çıkacak. Sonuçta ise Bitcoin muhtemelen piyasadaki baskın durumunu koruyacak. Mevcut kripto para kışı sonsuza dek sürmeyecek. Bitcoin kripto bölümündeki en sağlam uzun vadeli yatırım fikri üzere görünüyor. Öbür isimler de bunu takip edecek. Lakin hiçbiri başkan Bitcoin’in kaya üzere sağlam bedel teklifiyle uzunluk ölçüşemez. Öteki bir deyişle, daha küçük isimler eğlenceli olabilir. Lakin büsbütün isteğe bağlıdır. Bitcoin kelam konusu olduğunda, bir sonraki boğa koşusu başlamadan evvel dijital cebinizde biraz bulunduğundan emin olun.

finans sirketi simdi alinacak en iyi kripto para bu 1

Şu anda kripto para yatırımları ve bilhassa de Bitcoin için harekete geçmek için birkaç neden var. Öncelik enflasyondan korunma ile ilgili. Dünya çapındaki enflasyon krizi azalıyor. Lakin kimse yeni bir kriz yaşamak istemiyor. Tüketiciler ve yatırımcılardan işletme sahipleri ve devlet kurumlarına kadar herkes, klâsik prestiji para ünitelerinde bir sonraki 100 yıllık fırtınayı atlatabilecek bedel biriktiren bir varlık kullanabilir. Bitcoin birçok durumda bu emele hizmet edecek. Başka taraftan Bitcoin kabulü de artıyor. Buna nazaran halihazırda Bitcoin ve öbür tanınan kripto para üniteleriyle ödemeleri destekleyen şirketler var. Web3 vizyonu geliştikçe önümüzdeki birkaç yıl içinde daha fazlasının bunu takip etmesi beklenen. Merkezi olmayan sistemlere yanlışsız bu potansiyel kayma, alışkın olduğumuz daha yavaş ve daha bürokratik sistemleri bozacak. Kriptokoin.com olarak yer verdiğimiz üzere Bitcoin, yaklaşan bu ihtilalde çok kıymetli bir rol oynamaya hazırlanıyor.

Yasal düzenlemeler ile Bitcoin halvingi

Kripto paralarla ilgili düzenleyici çerçeveler daha şeffaf hale geldikçe, bu durum birçok kurumsal yatırımcı için kıymetli bir giriş pürüzünü ortadan kaldırabilir. Öteki taraftan potansiyel olarak Bitcoin’e olan talebin artmasına yol açabilir. Mülkiyet, vergilendirme ve süreç süreçleri için daha net bir çerçeve, uygulama geliştiricilerine kripto para üniteleriyle çalışma konusunda ilham verecek. Sonuçta tüketici ilgisi artacak.

finans sirketi simdi alinacak en iyi kripto para bu 2 2t4ABb2r

Diğer taraftan bir sonraki Bitcoin “yarılanmasının” önümüzdeki ilkbaharda gerçekleşmesi bekleniyor. Bu olaylar yaklaşık dört yıl ortayla yeni Bitcoin’lerin yaratılma suratını azaltıyor. Sağlam ekonomik nedenlerden dolayı, bu yarılanmalar, azalan arz ve artan madencilik maliyetleri nedeniyle tarihi olarak kıymetli fiyat artışlarına yol açıyor. Elbette geçmiş performans gelecekteki piyasa hareketlerinin garantisi değil. Lakin, lakin kripto para piyasası şu ana kadar güçlü bir döngüsel seyir izliyor. Bu bağlamda bir sonraki yükseliş çabucak yanı başımızda.