Ezgi Mola ve Merve Dizdar uçaktaki ayak kokusu nedeniyle zor anlar yaşadı

Birden fazla projede birlikte yer alan oyuncu Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ın uçak seyahati ayak...

Ezgi Mola ve Merve Dizdar uçaktaki ayak kokusu nedeniyle zor anlar yaşadı

Birden fazla projede birlikte yer alan oyuncu Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ın uçak seyahati ayak kokusu nedeniyle istedikleri üzere gitmedi. Toplumsal medya hesabında milyonlarca takipçisi olan Mola, yaşadıkları güçlü süreci paylaşarak sitemde bulundu.

“HER GÜN KALKIP YIKANACAKSIN”

Art arda görüntüler yayımlayan Mola şöyle konuştu: “Uçakta bir ayak kokusu var. Çocuğum (Merve Dizdar) çok hassas, burnu çok hassas. Mahvolduk, yarım saattir ‘Kapı açık gitsek olur mu?’ diye rica ediyoruz. Bittik! Ayak kokusu olamaz ya! Çok güç değil be, her gün kalkacaksın yıkanacaksın ya da akşam pijamanı giymeden yıkanacaksın Allah’ın cezası.”

“SİNİRİM ÇOK BOZUK”

Ünlü oyuncu, kelam konusu ağır kokunun azalması için devayı hostesten rica ettiği spreyi uçak koridoruna sıkmakta buldu. Bu sırada Merve Dizdar, “Sinirim çok bozuk. Ayak kokusu tam gerimizde. Çok acı bir şey bu, yapmayın” dedi.

“DAHA FAZLA ÜSTÜNE GİDEMEDİM?”

Uçak seyahati sonrası da görüntülere devam eden Ezgi Mola, “Uçaktan indik, servise bindik. ‘Merve ne giymiş, bak artık göreceksin’ dedim. 90’larda çocuk olanlar bilir; konuk terlikleri vardı, altı kösele olurdu, erkek terlikleri. Çıplak ayakla, çorapsız! ‘Hiç utanmıyor musun?’ dedim. Başı önde, daha fazla üstüne gidemedim” biçiminde konuştu.

“12 YILLIK BOZUK PEYNİR KOKUSU DAHA İYİDİR”

Kokuya neden olan yolcunun terliğinin fotoğrafını da paylaşan oyuncu, yaşadıkları sıkıntı anların takipçileri, tarafından anlaşılması için şu örneği verdi: “Zaten az olan İngilizcem ile İngilizce konuştum, nasıl yaptım bilmiyorum. Bu koku bize nasıl geliyor? Birinci olayla müsabaka anım; gerimi bir döndüm, çıplak ayakları tabanımda duruyor. 12 yıllık dolapta kalmış bozuk bir peynir kokusu bu kokudan daha yeterlidir.”