Etisan Holding Kuruldu

Ödeme Sistemleri Kesimine Etisan Damgası Türkiye’de bankacılık tabanlı yerleşke ödeme sistemleri ve akıllı kart bölümünün...

Etisan Holding Kuruldu

Ödeme Sistemleri Kesimine Etisan Damgası

Türkiye’de bankacılık tabanlı yerleşke ödeme sistemleri ve akıllı kart bölümünün öncü şirketi Etisan Proje A.Ş., Holding A.Ş. idare modeliyle ticari faaliyetlerine devam edecek. Bugüne kadar akıllı kart teknolojileri, online ve offline ödeme sistemleri ile yerleşke bilişim tahlilleri alanlarında faaliyet gösteren Etisan, bu dallardaki gücünü Etisan Holding altına topladı. Etisan Holding İdare Heyeti Lideri Mert Özgün yaptığı açıklamada: “Finansman gücü, pazar stratejileri, kaynak verimliliği gözönüne alındığında, gücümüzü, etkimizi ve iş kalitemizi artırmak için şirketlerimizin operasyonlarını Etisan Holding A.Ş. çatısı altında toplamaya karar verdik” dedi.

Etisan, 1977 yılında kurulduğu günden bu yana, faaliyet gösterdiği alanlarda tahlil odaklı katma kıymet yaratan iş yapış biçimiyle, iş ortakları ve paydaşları nezdinde bölümün en prestijli markalarından biri olarak biliniyor.

Etisan Holding A.Ş.’nin kuruluşuna ait olarak bir açıklama yapan İdare Heyeti lideri Mert Özgün, yarım yüzyıla yakın bir müddettir Etisan Proje, Bilgi ve Yazılım Teknolojileri A.Ş. Ödeme Sistemleri, taşınabilir aplikasyonlar ve QR kod ile ödeme, Akıllı kart teknolojileri, Geçiş Denetim Sistemleri, Güvenlik Sistemleri ve bütün bileşenlerin entegre bir tahlil olarak sunulduğu E-Kampüs uygulamalarıyla bölüme hizmet ettiklerini söyledi.

Özgün açıklamasında şu görüşlere yer verdi: “45 yıldır ticari olarak, 25 yıldır sahip olduğumuz sektörel tecrübeyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu mühlet içinde mutlak müşteri memnuniyeti maksadımız olmuştur. Tahlillerimiz ile üst düzey kalite ve daima geliştirme anlayışımız, bizim sürdürülebilir değerimizdir. İş süreçlerimizde bu nedenle en gelişmiş teknoloji modellemelerini kullanırız. Örneğin en büyük iş alanlarımızdan biri olan e-kampüs ödeme sistemlerinde bankalarla iş birliği yaparak hem bankacılık dalına genç nesil müşteri kazanımı sağlıyor hem de üniversite öğrencilerimize bulundukları inançlı çatı altında finansal okuryazarlığı mutabakatlı olduğumuz bankalar ile kazandırıyoruz. Bulut tabanlı sistemlerimiz ile Online bankacılık provizyon alt yapısını kullanıyor ve wab tabanlı raporlama platformları sunuyoruz. Yıllardır tek tuş ile Sayıştay’a rapor verebilecek kadar sağlam ve kullanıcı dostu yüksek teknolojimizi müşterilerimiz ile buluşuruz. An prestiji ile 1 milyon öğrencinin itimatla kullandığı uygulamalarda günlük süreç hacminde 200.000 sayılarına ulaştık. En kısa vakit içerisinde maksadımız 3 milyon öğrenciyi sağlam uygulamalarımızla günlük 500.000 süreç adedinde buluşturmaktır. Uzman insan kaynaklarımız ve teknolojik alt yapımız bu türlü bir operasyon için son derece kafidir.”

Mert Özgün, gelinen noktada faaliyet gösterilen alanlardaki şirketleri Etisan Holding çatısı altında toplayarak kaynak verimliliğini, şirketlerin finansman gücünü ve pazar stratejilerinden doğacak sinerjiyi kıymetlendirmek hedefiyle stratejik bir karar aldıklarının altını çizdi.  

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı