Elidor Metaverse’e Giriş Yaptı

Elidor, milli voleybolcu Ebrar Karakurt ve müzisyen Nova Norda ile birlikte metaverse’e giriş yaptı. Elidor...

Elidor, milli voleybolcu Ebrar Karakurt ve müzisyen Nova Norda ile birlikte metaverse’e giriş yaptı.

Elidor Evreni, 8 Haziran’da gerçekleşecek olan #Dedikolabilir koleksiyonu lansmanı ile kullanıma açılacak. Elidor ve Boyner iş birliğiyle hayata geçen Elidor x Boyner Dedik Olabilir Koleksiyonu, Elidor’un “Kendi Yolumuzda” projesi kapsamında genç kadınların eğitim hayallerini destekliyor! Sınırlı sayıda parçadan oluşan koleksiyon, TOG Vakfı’nın Gençlik Bursları Fonu’na kaynak oluşturarak üniversite hayatları boyunca desteklenen genç kadın bursiyerlerin sayısını artıracak.

Çantadan tişörte 17 benzersiz parçadan oluşan Elidor x Boyner Dedik Olabilir Koleksiyonu’nun lansmanı 8 Haziran’da gerçekleştirilecek.

Elidor x Boyner Dedik Olabilir Koleksiyon Lansmanı’ndan sonra Elidor Evreni’nin Spatial Etkinlik Alanı herkesin ziyaretine açılacak.

Elidor Evreni’ne Nasıl Giriş Yapılır?

Elidor Evreni’nde yer alacak olan Spatial’a Oculus Quest, web tarayıcı, iOS ve Android cihazlardan giriş yapılabilecek. Elidor konuyla alakalı olarak şu açıklamaları yaptı:

“Elidor olarak yenilikçiliği benimsiyoruz ve yeni teknolojilerin kullanıldığı her alanda tüketicilerimizle buluşmanın yollarını keşfetmeye devam ediyoruz. Kendi Yolumuzda projesi kapsamında genç kadınların eğitim hayallerini desteklemek için hızlı tüketim markaları arasında Türkiye’deki ilk NFT projesini ürettik. Buradaki açık artırmanın gelirini TOG Gençlik Bursları Fonu’na aktararak genç kadınlar için burs kaynağı yarattık. Şimdi de Elidor markamızı ve Kendi Yolumuzda marka amacı projemizi sanal evrene taşıyoruz. Yenilikçi bir iletişim açısıyla tüketicilerimizle projemizi buluşurken, Boyner iş birliğiyle oluşturduğumuz Elidor x Boyner Dedik Olabilir Koleksiyonu sayesinde TOG’un Gençlik Bursları Fonu’na kaynak yaratarak genç kadınların eğitim hayallerinin önündeki engelleri kaldırmaya devam ediyoruz.”