Doğumuna günler kala babasını kaybeden Seray Sever, yaşadıklarını anlatırken gözyaşlarına boğuldu

Geçtiğimiz aylarda ikiz bebeklerini dünyaya getiren Seray Sever, TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk...

Doğumuna günler kala babasını kaybeden Seray Sever, yaşadıklarını anlatırken gözyaşlarına boğuldu

Geçtiğimiz aylarda ikiz bebeklerini dünyaya getiren Seray Sever, TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Doğumuna günler kala babası Tamer Sever’in mevt haberini alan Sever, yaşadığı sıkıntı günlerinden bahsederken gözyaşlarına boğuldu.

“GİDERSEM BABAMIN YANINA KALIRSAM ÇOCUKLARIMIN YANINA”

Zorlu geçen doğum sürecinden bahseden ünlü isim, “Doğumdan 20 gün sonra taburcu oldum. Öteki bir hastanede olsaydım tahminen sağ çıkamayabilirdim. Doğumum 3,5 saat sürdü, 20 günde 10 ünite kan aldım. Doğumuma kalabalık bir tabip ordusu girdi. Adaklara çok inandığım için Allah’ım ne olur buradan çocuklarımla sağ salim çıkayım dedim. Lakin ondan sonra da büsbütün teslimiyette olduğum için gidersem babamın yanına, kalırsam çocuklarımın yanına dedim” derken gözyaşlarına hakim olamadı.

“TÜP BEBEK TEDAVİSİ İÇİN BİR DAİREDEN FAZLA PARA HARCADIM”

Anne olmak için 8 kez tüp bebek tedavisi deneyen ve bu süreçte bir daire parasından fazla para harcadığını söyleyen Sever, “Tedavi sürecinde her duyduğuma inandım. 4 sene evvel bir operasyon için 40-50 bin TL verdim. Sonrasında da şu an gittiğim hekimimle tanıştım” halinde konuştu.