Digiturk Üyelerine Yeni Yıl İkramı

Türkiye’nin başkan dijital platformu Digiturk, 26 Aralık – 1 Ocak devrinde sinema ve dizi kanallarını...

Digiturk Üyelerine Yeni Yıl İkramı

Türkiye’nin başkan dijital platformu Digiturk, 26 Aralık – 1 Ocak devrinde sinema ve dizi kanallarını tüm üyelerine açarak sinema ve dizi tutkunlarına keyifli bir yeni yıl armağanı sunuyor.

Türkiye’nin önder dijital platformu Digiturk, yeni yıl coşkusunu üyeleri ile paylaşıyor. Gişe rekorları kıran sinema sinemalarından merakla izlenen dizilere kadar Digiturk’ün varlıklı içerik dünyası, 26 Aralık Pazartesi gününden itibaren 1 Ocak Pazar günü sonuna kadar bütün üyelere açık olacak. Tüm üyeler lineer kanallardan ve beIN CONNECT üzerinden bu çok özel içeriklere erişebilecek.    

beIN CONNECT’te En Sevilen Sinema ve Diziler Bir Arada!

Tüm Digiturk üyeleri 1 Ocak tarihine kadar aksiyondan güldürüye, animasyondan bilim kurguya, orijinal Türk sinemalarından tadına doyulmayan klasiklere kadar birçok sinemanın yanı sıra; yeni ve bol ödüllü dizileri beIN CONNECT uygulaması üzerinden diledikleri vakit diledikleri yerde izleyebilecekler. Birçok farklı kategoriden, her zevke uygun 800’den fazla yerli&yabancı sinema ve dünyanın heyecanla takip ettiği 100’den fazla yerli ve yabancı dizi beIN CONNECT üzerinden izlenebiliyor.

Digiturk üyeleri, 2022 yılının izleyiciler tarafından en beğenilen sinema ve dizilerine, beIN CONNECT üzerinden “2022’nin En Sevilenleri” kategorisinden erişebilecek.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı