Destiny 2, Epic Games Store’a geliyor

Oynaması fiyatsız aksiyon MMO oyunu Destiny 2‘nin yeni platformunun duyurulmasının akabinde Epic Games‘in oynaması fiyatsız...

Destiny 2, Epic Games Store’a geliyor

Oynaması fiyatsız aksiyon MMO oyunu Destiny 2‘nin yeni platformunun duyurulmasının akabinde Epic Games‘in oynaması fiyatsız iki tanınan oyunu ile iş birliği yaptı.

DESTINY 2, EPIC GAMES STORE’A GELDİ

Bungie’nin geliştirip yayınladığı oynaması fiyatsız aksiyon oyunu PC’de Steam mağazasından sonra artık de Epic Games Store’da yayınlanacağı duyuruldu.

Bungie ve Epic Games, kutlama yapmak hedefiyle oyunculara 23 – 30 Ağustos tarihleri ortasında DEstiny 2’nin sunduğu her şeyin tadına bakabilirler. Oynaması fiyatsız MMO’nun üç genişletme paketinin kilidi açıldı ve sonlu müddet için fiyatsız olarak deneyimleyebilirler.

DESTINY 2 FORTNITE

Fortnite, tanıyabileceğiniz Destiny temalı kozmetiklerin piyasaya sürülmesiyle Destiny 2‘yi Epic Games Store’da ağırlayacak (23 Ağustos 2022’de saat 20:00’de ET’de Fortnite Eşya Mağazası’nda satışa sunulacak).

DESTINY 2 FALL GUYS

Ek olarak, Fall Guys oyuncuları 17 Eylül’den itibaren Titan, Hunter ve Warlock temalı Kostümler, yeni bir ‘Baharatlı Ramen’ kutlaması ve başka aksesuarlar da dahil olmak üzere Destiny temalı kozmetiklerle Blunderdome’a inebilecekler.

DESTINY 2 LIGHTFALL

Destiny 2‘nin bir sonraki içerik güncellemesi Lightfall açıklandı. Lightfall’un 28 Şubat 2023’te geleceği duyuruldu ve oyuncuların Neptün’de yollarını bulmalarını sağlayacak yeni bir makûs adam, yeni bir gaye ve yeni bir karanlık gücüne sahip olacak.

DESTINY 2 NE KADAR?

  • Destiny 2 – Ücretsiz
  • Destiny 2 : Lightfall – 449 TL
  • Destiny 2 : Lightfall + Annual Pass – 899 TL
  • Destiny 2 : Legacy Collection – 219 TL
  • Destiny 2 : The Witch Queen – 149 TL
  • Destiny 2 : The Witch Queen Deluxe Edition – 299 TL
  • Destiny 2 : Shadowkeep – 95 TL
  • Destiny 2 : Beyond Light – 109 TL
  • Destiny 2 : Bungie 30th Anniversary Pack – 95 TL

DESTINY 2 KONUSU

Güneş sisteminin gizemlerini keşfetmek ve hassas birinci şahıs nişancı savaşını deneyimlemek için Destiny 2 dünyasına kısmın. Güçlü elemental yeteneklerin kilidini aç ve Guardian’ının görünümünü ve oyun usulünü özelleştirmek için eşsiz teçhizat topla. Destiny 2’nin sinematik öyküsünün, güçlü kooperatif misyonlarının ve çeşitli PvP modlarının keyfini tek başına yahut arkadaşlarınızla çıkarın. Bugün fiyatsız indirin ve efsanenizi yıldızlara yazın.