Dead Island 2’nin resmi çıkış tarihi belli oldu

Yıllardır süren bekleyişin akabinde Dead Island 2, Gamescom Opening Night LIVE 2022 aktifliği ile nihayet...

Dead Island 2’nin resmi çıkış tarihi belli oldu

Yıllardır süren bekleyişin akabinde Dead Island 2, Gamescom Opening Night LIVE 2022 aktifliği ile nihayet bir resmi lansman tarihine kavuştu. Şubat 2023’te PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X|S ve PC için çıkış yapacak

DEAD ISLAND 2’DEN SİNEMATİK FRAGMAN GELDİ

Sinematik fragmanda, Dead Island 2’de oynanabilecek altı karakterden biri olan Jacob’a yer verildi. Her biri eşsiz bir kişiliğe ve diyaloğa sahip olacak. Ayrıyeten karakterlerin özelleştirilebilir yetenekleri, oyuncuların anında yine tasarlamalarını sağlayacak yepisyeni bir maharet sisteminin müsaadesiyle olacak.

DEAD ISLAND 2 ÇIKIŞ TARİHİ

Deep Silver Dambuster Studios’un geliştiriciliğini yapıp ve Deep Silver’ın yayıncılığını üstlendiği aksiyon zombi oyunu Dead Island 2, uzun ortadan sonra resmi bir çıkış tarihine kavuştu.Dead Island 2, 3 Şubat 2023 tarihinde PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X|S ve PC için çıkış yapacak.

DEAD ISLAND KONUSU

Los Angeles karantina altında, orduysa çekilmiş durumda. Yalnızca sen ve patojene dirençli birkaç başka kişi kentin (ve insanlığın) geleceğini istikrarda tutabilecek.

Dead Island 2 şık, canlı ve zombi hastalığıyla dolu. Kana bulanmış Los Angeles’ın ikonik sahnelerini keşfet. Harikulâde karakterlerle tanış. Harika kanlı ayrıntılarla sayısız düşmanı öldür. Ve olabilecek en düzgün Zombi Katili olmak için evril!