Çukur’un cinsiyet değiştiren ünlü ismi Timsah Celil’in mini etekli kıvrak dansı olay oldu

Çukur dizisinde canlandırdığı Timsah Celil karakteriyle hafızalara kazınan Ahmet Melih Yılmaz, geçtiğimiz aylarda cinsiyet değiştirmesi...

Çukur’un cinsiyet değiştiren ünlü ismi Timsah Celil’in mini etekli kıvrak dansı olay oldu

Çukur dizisinde canlandırdığı Timsah Celil karakteriyle hafızalara kazınan Ahmet Melih Yılmaz, geçtiğimiz aylarda cinsiyet değiştirmesi nedeniyle çok konuşulmuştu. Yılmaz’ın bu sefer de TikTok hesabından yayınladığı dans görüntüsü gündem oldu.

ÇOK SAYIDA YORUM GELDİ

Ünlü isim, son olarak konutunda küçük etekle dans ettiği anları paylaştı. Bendeli’ye gelen ‘Senin o hanım hanım oynamalarını sevsinler’ yorumu dikkat çekti. Takipçileri bu yorumun haricinde daha birçok yorumda bulunarak ünlü ismin dans görüntüsü hakkındaki görüşlerini paylaştı.

DİKKAT ÇEKEN AÇIKLAMALARDA BULUNMUŞTU

Geçtiğimiz günlerde Armağan Çağlayan’a Cinsiyet değiştirme sürecini anlatan Bendeli, kamuoyunda geniş yer buldu. Bendeli, programda şu sözleri kullanmıştı: Önüme çıkan herkese kızgınım. Anama, oyunculuğa, unutamadım adama, herkese başka kızıyorum. Evvelimi bilmeyen ahirimden hesap sormasın. İnsanların şaşkınlıklarını anlıyorum da teessüflerini anlamıyorum.”