Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Çorlu’nun farklı noktalarında asfalt serim çalışmalarını sürdürüyor.

Kentin çeşitli noktalarında kaldırım ve yol çalışması gerçekleştiren Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü takımlarının bir...

Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Çorlu’nun farklı noktalarında asfalt serim çalışmalarını sürdürüyor.

Kentin çeşitli noktalarında kaldırım ve yol çalışması gerçekleştiren Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü takımlarının bir yandan da asfalt serimi gerçekleştirdiğini belirten Çorlu Belediye Lider Yardımcısı Özcan Veysel Tunçcan, “Ekiplerimiz Çorlu’muzun birçok noktasında çalışma yürütüyor. Kaldırım ve yol çalışmalarımızın yanı sıra mevcut yollarda meydana gelen hasarlar nedeniyle yol açma ve uygunlaştırma çalışmalarını tamamlayan asfalt serim takımlarımız, yeni açılan arterler de dâhil olmak üzere 3 farklı mahallemizde 5 gün boyunca sürdürdükleri çalışmalarını tamamladı.

Hürriyet Mahallesi’nde Kemaller Caddesi, Kurtuluş Caddesi ve Meşe Sokak, Kazımiye Mahallesi’nde Şahinkaya Caddesi, Cahit Sıtkı Tarancı 1. Sokak ve Kelebek Sokak ile Alipaşa Mahallesi’nde Paşa Sokak’ta 25 işçi ve 11 araç ile asfalt serim çalışması yürüten takımlarımız, 12 bin metrekarelik alanda 2 bin 364 ton asfalt aşınma katmanı serimi gerçekleştirdi.

Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı gruplarımız kentimizin farklı güzergâhlarında çalışmalarına devam ediyor. Hava kuralları elverdiği ölçüde çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Program dâhilinde muhtaçlık duyulan noktalarda asfalt serimi gerçekleştiriyoruz. Daha hoş bir Çorlu için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı