Canan Ergüder ekranlara dönüyor

Hakan Bonomo’nun özgün senaryosunu kaleme aldığı, yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği Ay Yapım imzalı ‘Aile’ dizisi için geri sayım başladı. İSTANBUL...

Canan Ergüder ekranlara dönüyor

canan erguder ekranlara donuyor 1675515566 609

Hakan Bonomo’nun özgün senaryosunu kaleme aldığı, yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği Ay Yapım imzalı ‘Aile’ dizisi için geri sayım başladı.

İSTANBUL (İGFA) – 14 Şubat’ta ekranlarda seyirci ile buluşacak dizi tanıtımları ve oyuncu takımıyla çok konuşuluyor. Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın başrollerinde yer aldığı dizide Canan Ergüder bu vakte kadar canlandırmadığı bir karaktere hayat verecek. Aile kavramının en tartışmalı taraflarını ele alacak ‘Aile’ dizisinde başarılı oyuncu annesi Hülya Soykan’ın (Nur Sürer) baskısını hayatının her devrinde üzerinde hisseden ve bu yüzden istemediği bir evlilik yapmış, iki çocuk annesi Leyla Soykan Sayıcı’yı canlandıracak.

Canan Ergüder dışında Tatlıtuğ ve Sarıkaya ikilisine Nejat İşler, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Ecem Simge Yurdatapan ile usta oyuncular Işık Sürer, Levent Ülgen ve Emel Göksu eşlik edecek.