Bybit’in yeni vadeli süreç botu, kripto mukavelelerinin ticaretini kolaylaştırıyor

Bybit sunduğu otomatize fonksiyonları son olarak piyasaya sürdüğü “vadeli süreçler grid botu” ile genişletiyor. Kripto...

Bybit’in yeni vadeli süreç botu, kripto mukavelelerinin ticaretini kolaylaştırıyor

Bybit sunduğu otomatize fonksiyonları son olarak piyasaya sürdüğü “vadeli süreçler grid botu” ile genişletiyor. Kripto mukavelelerinin ticaretini kolaylaştıracak olan eserin emeli vadeli süreçlere erişilebilirliği artırmak.

Dünyanın en çok ziyaret edilen üçüncü kripto borsası olan Bybit, kriptonun multi milyar dolarlık vadeli süreç piyasasına odaklanan yeni süreç botunu piyasaya sürdü. Yeni eser, vadeli süreç ticaretini deneyimlemek ve öğrenmek isteyenlere inançlı giriş sağlıyor.

Bybit’in Spot ve DCA Grid Botu’nun muvaffakiyetinin akabinde geliştirilen vadeli süreç botu (Futures Grid Bot), kullanıcıların kriptonun çıkarlı türev piyasasına kolay erişmesini sağlıyor. Süreç botları, piyasa fiyatı evvelce belirlenmiş fiyatlara ulaştığında düşükten alıp yüksekten satmayı otomatik hale getiriyor.

Bot, fiyat girişin üzerindeyken vadeli süreç mukavelelerini satıyor ve aşağıdayken satın alıyor. Otomatik olarak düşükten alıp yüksekten satan kullanıcılar, durumlarını faal olarak yönetmeye gerek duymadan fiyat oynaklığından faydalanıyor. Kullanıcılar, Futures Grid Bot’u kullanarak pozisyon boyutlarını kaldıraçla büyütebiliyor ve daha fazla hacimle ticaret yapabiliyorlar.

Tüm eserlerinde olduğu üzere Bybit, kaldıraçlı ticaretin riskleri ve getirileri hakkında kapsamlı eğitim ve öğretim kaynakları sağlıyor; kullanıcıları gelişmiş ticaret tekniklerini kullanmadan evvel en âlâ uygulamaları öğrenmeye etkin olarak teşvik ediyor. Kaldıraç kullanıcıları, tüm süreçlerinde güvenliği sağlamak için Bybit’in çok katmanlı tasfiye protokolleriyle riskleri basitçe yönetebiliyor ve çok kayıplara karşı kendilerini koruyabiliyorlar.

Bybit Vadeli Süreçler Botu kullanıcıları, kripto piyasası süreç hacmi ne olursa olsun, vakit testlerine dayanan 100.000 TPS eşleştirme motoruna sahip Bybit’in yüksek hassasiyetli süreç sistemini deneyimliyor. Ayrıyeten, Bybit’in türev platformu, birden fazla fiyatlandırma metriği kullanarak kullanıcıları piyasa manipülasyonuna karşı koruyan gerçek vakitli piyasa bilgilerini kullanıyor.

Bybit’in kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou, “Bybit kullanıcılarımıza fiyatsız olarak sunulan birinci sınıf AI süreç yazılımı portföyümüze vadeli süreçler botumuzu eklemekten heyecan duyuyorum” dedi. Bybit’in dünyanın kriptoya açılan kapısı olduğunu belirten Zhou, ‘Vadeli süreç piyasasına muteber bir erişim sağlamak, finansal hizmetleri demokratikleştirme ve müşterilerimizin yatırımlarını en üst seviyeye çıkarmaları için gereken araçları sunma misyonumuzda değerli bir adımdır.” dedi.

Bybit Hakkında

Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra süratli eşleştirme motoru, eksiksiz müşteri hizmeti ve çok lisanlı topluluk takviyesinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki perakende ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi Spot ve Vadeli Süreç hizmetleri, madencilik, staking eserleri ve NFT pazarının yanı sıra API dayanağı sağlıyor. Ayrıyeten gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en muteber kripto para borsası olma taahhüdünü sürdürüyor. Bybit; Formula One yarış kadrosunun, Oracle Red Bull Racing’in, NAVI, Astralis, Alliance ve Virtus.pro e-spor kadrolarının, Oracle Red Bull Racing Esports’un, Borussia Dortmund ve Avispa Fukuoka futbol ekiplerinin partneri olmaktan gurur duyuyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı