Tuğçe Kazaz’dan kendisine “Yallah Arabistan’a” diyen Ezgi Mola’ya cevap: Medya maymunu

Eski model Tuğçe Kazaz, gündemle ilgili yaptığı açıklamalardan ötürü isminden kelam ettirmeye devam ediyor. Kazaz...

Tuğçe Kazaz’dan kendisine “Yallah Arabistan’a” diyen Ezgi Mola’ya cevap: Medya maymunu

Eski model Tuğçe Kazaz, gündemle ilgili yaptığı açıklamalardan ötürü isminden kelam ettirmeye devam ediyor. Kazaz son olarak şeriatla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Ezgi Mola‘nın ünlü ismin paylaşımına reaksiyon göstermesinin akabinde ikili ortasında tansiyon arttı.

“BİZ ŞEYTANCA YAŞAYAN BİR TOPLUMUZ, ŞERİAT BİZE GELMEZ”

Twitter hesabından şeriatla ilgili bir paylaşım yapan Kazaz “Şeriat pak toplumlara gelir. Şeriat; Allah’ın merhamet ve rahmeti, Hz.Muhammed’in ahlakı, Hz.Ömer’in adaleti, Hz.Ali’nin hamaseti, Fatih’in ferasetidir. Şeriat insanca, hakça, Allahça yaşamanın formülüdür. Korkmayın biz şeytanca yaşamaya çalışan bir toplumuz bize şeriat gelmez! Benim anladığım şeriat ile sizin İslam’dan soğutmak ismine kötülediğiniz şeriat bir değil” dedi.

EZGİ MOLA: YALLAH ARABİSTAN’A

Kazaz’ın gündem olan kelamlarına sessiz kalamayan Ezgi Mola ile toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Yallah Arabistan’a” diyerek reaksiyon gösterdi. Mola’nın yansısına Tuğçe Kazaz‘dan da karşılık gecikmedi.

KAZAZ: HADDİNİ BİL MEDYA MAYMUNU

Oyuncuya Twitter hesabından yanıt veren Tuğçe Kazaz, şu tabirleri kullandı: “Ezgi Mola bana ‘Yallah Arabistan’a’ demiş! Türkiye babanın çiftliği mı ki oraya buraya yol veriyorsun? Haddini bil, medya maymunluğuna devam et. Burası şehit kanlarıyla sulanarak vatan edilmiş Osmanlı bakiyesidir, yalnızca din düşmanlarının ülkesi değildir, bunu size öğreteceğiz.”

TWITTER’DA GÜNDEM OLDULAR

Karşılıklı yapılan paylaşımların akabinde Tuğçe Kazaz ve Ezgi Mola Twitter’da gündem oldu. İki ünlü isme kullanıcılardan daima dayanak hem de reaksiyon paylaşımları gelmeye başladı.