Binance, Bu Kripto Para Projesine Yüklüce Yatırım Yaptı!

NFT ve Web3 odaklı “Tabi” isimli proje, yaklaşık 10 milyon dolar topladı. Binance üzere büyük...

Binance, Bu Kripto Para Projesine Yüklüce Yatırım Yaptı!

NFT ve Web3 odaklı “Tabi” isimli proje, yaklaşık 10 milyon dolar topladı. Binance üzere büyük şirketlerin de katıldığı yatırım çeşidini muvaffakiyetle tamamladığını duyurdu. İşte detaylar…

Kripto para projesine Binance Labs ve başkalarından yatırım

NFT ve Web3 alanında faaliyet gösterecek olan Tabi, yüklü yatırımlar aldı. Finansman sürecinde Binance Labs, Draper Dragon, Hashkey Capital, Infinity Crypto Ventures yer aldı. Ayrıyeten Youbi Capital ve başka melek yatırımcıların Fengbo (Dragonfly Capital), Riyad İSİM (Suudi Arabistan) ve Suji Yan (Mask Network) üzere saygın yatırımcıların iştiraki dikkat çekti. Lakin çeşit, ünlü bir Blockchain ve NFT oyun şirketi olan Animoca Brands tarafından yönetildi. Sermaye, öncelikle Tabi Launchpad’i kurmak, oyun oynama genişletmek için kullanılacak. Ayrıyeten onchain kimlik protokolleri geliştirmek için kullanılacak.

binance bu kripto para projesine yukluce yatirim yapti 0 cbvgSDFm

Tabi’nin vizyonu, NFT’lerin kitlesel olarak benimsenmesi etrafında dönüyor. Pazar hala erken basamaklarında olsa da, NFT’lerin çok taraflılığının ve eşsiz özelliklerinin oyun, finans, sanat ve üyelikler üzere çeşitli dallarda uygulanabileceğini kabul ediyor. NFT’lerin birincil kullanımı büyük ölçüde koleksiyonlar ve profil fotoğraflarına odaklı halde. Fakat Tabi, NFT uygulamalarının kapsamını genişleterek Web3 uygulamalarının önünü açmayı hedefliyor.

Tabi’nin gayesi nedir?

Tabi’nin yaklaşan beta sürümü, platformun ekosistemini şekillendirecek üç ana fonksiyonu tanıtacak. Birinci olarak, bir pazar yeri fonksiyonu kelam konusu. Bu, kullanıcıların NFT’leri muhakkak fiyat ve vakitlerde alıp satmalarına imkan tanıyacak. İkinci olarak, launchpad fonksiyonu dikkat çekiyor. Bu, içerik oluşturucuların kitleleri için yenilikçi NFT tecrübeleri geliştirmelerini ve yayınlamalarını sağlayacak.

binance bu kripto para projesine yukluce yatirim yapti 1 3LSTKXSc

Son olarak Tabi, kullanıcıların on-chain davranışlarını gelecekteki mükafatlar ve avantajlar için kullanacağı tecrübe puanlarına dönüştüren eşsiz bir on-chain kimlik protokolü sunmakta. Bu kapsamlı kimlik protokolü, NFT toplayıcıları ve traderları için ömür uzunluğu kullanım hakkı sunmakta. Ayrıyeten teşvikler sağlamayı ve kullanıcılar için ödüllendirici bir tecrübe sağlamayı amaçlamakta.

BSC odağı dikkat çekti

Tabi’yi başkalarından ayıran en değerli faktörlerden biri de BNB Chain’e (BSC) odaklanmasıdır. Tabi, BSC’nin üstün süreç suratlarından, uygun maliyetli fiyatlarından, sağlam DeFi altyapısından ve Ethereum Virtual Machine (EVM) ile uyumluluğundan yararlanarak Web3 ve Web2 kullanıcıları ortasındaki boşluğu doldurmayı hedefliyor. BSC’nin geniş ve genişleyen kullanıcı tabanı, canlı topluluğu ve güçlü proje ekosistemiyle birleştiğinde, Tabi’nin gelişmesi ve Web2 kullanıcılarının Web3 dünyasına geçişini kolaylaştırması için ülkü bir ortam oluşturuyor.

binance bu kripto para projesine yukluce yatirim yapti 2 WkjyhZD9

Tabi’nin “Treasureland”den şimdiki ismine tekrar markalaşması da kıymetli bir mana taşıyor. Japonca’da seyahat manasına gelen “Tabi”, şirketin Web3 meraklılarına duyduğu takdiri simgeliyor.  Tabi, beta sürümünü piyasaya sürmeye ve yeni bir sayfa açmaya hazırlanmakta. Bu sırada, takım insanların dijital mülkiyeti deneyimleme biçiminde ihtilal yaratmaya kararlı.