Almanya’da büyük bir kitle yakalayan Türk şirketi: Meine Kette

Özellikle bireye özel dizaynlar üzerinde ağırlaşan Meine Kette, bu sayede müşterilerin taleplerini karşılamış ve ön...

Almanya’da büyük bir kitle yakalayan Türk şirketi: Meine Kette

Özellikle bireye özel dizaynlar üzerinde ağırlaşan Meine Kette, bu sayede müşterilerin taleplerini karşılamış ve ön plana çıkmıştır. Şirketin kurucusu Selman Çakırcı, Almanya’da doğup büyüdüğü için müşterilerin taleplerini çok güzel tahlil ettiklerini, bu sayede Alman müşterilerine hitap eden dizaynlarda bulunduklarının altını çizmektedir.

Hem Bayan Hem de Erkek ve Çocuklara Hitap Eden Gümüş Takı Tasarımları Yapılıyor

Meine Kette hem bayan hem de erkek ve çocuklar için gümüş takı dizaynları yapan, dizaynları e-ticaret ile geniş bir kitleye yayan bir marka, Almanya’nın Castrop-Rauxel kentinde kurulan ve kurulduğu andan itibaren kendini geliştirerek yoluna devam etti. Meine Kette, vakitle Almanya dışında da çalışmalarda bulunmuş ve dijitalleşmenin bir gereği olarak dizaynlarını geniş bir kitleye ulaştırmayı başarmıştır.

Toplumsal medyada çok güclü bir kitleye sahip

Şahsa özel gümüşün farklılığı Meine Kette’de bayan, erkek ve çocuklara yönelik gerçekleştirilen dizaynların her biri, farklı kategorilerde sunulmaktadır.

Meine Kette İstanbulda Kendi Atölyelerini Kurdu

Dünyaca ünlü gümüş takı markası Meine Kette, İstanbul’da kendi atölyesini kurarak başarılı çalışmalarını sürdürmektedir. Selman Çakırcı’nın bir girişimcilik kıssası olarak kurulan ve vakitle gelişen Meine Kette, şu anda dünyaya hitap eden dizaynlarıyla ön plana çıkmaktadır. Toplam 40 kişilik uzman bir grup ile İstanbul’da ağır çalışmalarda bulunan marka, eşsiz gümüş takı dizaynlarını profesyonel biçimde hazırlayarak dünyanın pek çok noktasına ulaştırıyor.