Aldatmak dizisi 32. bölüm analizi, Behram ile Oylum evlendi!

4 Yapımcılığını ATV, TIMS&B Productions, Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği Aldatmak dün akşamki bölümüyle...

Aldatmak dizisi 32. bölüm analizi, Behram ile Oylum evlendi!
4

Yapımcılığını ATV, TIMS&B Productions, Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği Aldatmak dün akşamki bölümüyle reyting listelerinde zirveye yerleşti. “Aldatmak” 32 bölümle tüm reytinglerde birinci oldu ve gücünü gösterdi.

Dizinin 32.bölümünde Behram ve Oylum polis eşliğinde ailelerini karşılarında görünce şok oluyor. Güzide, kızının zorla gözaltına alındığını öne sürerken, Mualla da istemezse Oylum’a gidebileceğini söyledi. Oyram, Behram’la evlenmek istediğini kamuoyuna açıkladı ve tamamlanmamış evlilik, Guzid ve Tarık olmadan devam etti.

Oylum’un Tolga’nın canına karşılık Behram’la evlenmeyi kabul ettiği ortaya çıktı. Tolga ve Serin ailesinin mutlu fotoğrafını gören Oylem, hayal kırıklığına uğrasa da kararında ısrar etti.

Mesut, Zeliş’in Oltan’ın adamlarıyla konuşmasına kulak misafiri olur ve şüphelerini Ozan’a anlatır. Mesut’un Zeliş’e söylediklerine Ozan’ın sert tepki göstermesi üzerine iki arkadaşın arası bozuldu. Kurtların arasına düşen Ozan, Zelish’in peşine düşer ve onun bir haberci olduğunu öğrenir. Zelish’in karşısına çıkan Ozan, annesinin borcu nedeniyle Zelish’in çaresizliğini görür. İkili, Ortan’dan kurtulmak için birlikte çalışmaya karar verdi.

Tarık evde hastalanıp rahatsızlanınca Öykü bir an korkuya kapılır ve Güzide’den yardım ister. Yeşim, Güzide’nin Tarık’ın evine gelişini uzaktan izleyip durumu yanlış anlamış, Sezai ise Tarık’ın Güzide’nin yanında olduğundan şikayet etmiştir.

Balayından dönen Bellam ve Oilum yeni hayatlarına uyum sağlamakta zorlanırken, Oilum, Muara’nın Oilum’dan ayrılmasından rahatsız olur. Olta hakkında kanıt elde etmek isteyen Zelish, kendisini tehlikeli bir yola soktu.

“Aldatma” yeni bölümüyle Perşembe akşamı saat 20:00’de atv’de yayınlanacak.

Şunlar da hoşunuza gidebilir