Al Sancak dizisi fanlarının arzusu gerçek oldu, şimdi yenilik zamanı!

2 CsaHaber.com/Detay – Al Sancak dizisi her perşembe akşamı TRT1 ekranlarında yayınlanmakta ve çok sayıda...

Al Sancak dizisi fanlarının arzusu gerçek oldu, şimdi yenilik zamanı!
2

CsaHaber.com/Detay – Al Sancak dizisi her perşembe akşamı TRT1 ekranlarında yayınlanmakta ve çok sayıda sadık hayran tarafından takip edilmektedir. Başrollerini Ur Güneş ve Gülsim Ali İlhan’ın paylaştığı dizi, Türk askerlerinin kahramanlıklarını konu alan bir çalışma olarak dikkat çekiyor.

İlk başlarda sevilen ve çekimleri oldukça kaliteli olan, savaş sahnelerinin yer aldığı dizinin Türk Silahlı Kuvvetleri’nin desteğiyle ön plana çıkması bekleniyordu. Al Sancak, ilk bölüm için iyi reytingler aldı, ardından bazı izleyicileri kaybetti, ancak yine de ortalamanın üzerinde reytinglerle hayatta kaldı.

TRT1’in dizinin devam edip etmeyeceğini beklemesi izleyiciler arasında paniğe neden oldu. Ancak son gelen haberlere göre TRT1 yetkilileri ve yapımcıları Al Sancak dizisinin 2. sezonda da yayınlanmaya devam edeceğini gözlemledi.

Al Sancak dizisinin hayranları da merakla bu haberi bekliyor. Pek çok hayran, sosyal medya üzerinden “Bu dizi iyi gidiyor. Umarım hep böyle kalır” yorumlarıyla desteğini dile getirdi.

Yine de diğerleri, dizinin her yeni bölümle daha iyi hale geldiğini söyledi. İkinci sezonda aksiyon dolu sahneler ve seyircinin ilgisini çekecek olaylar olacak. Ancak yayın günü senaristlerin yoğun ilgisi düşünüldüğünde daha geniş bir izleyici kitlesini çekebilmek için yaz dosyasının yeniliğini düşünmek gerek.

Hikâyede tezat oluşturacak yeni oyuncular ve düşman karakterlerle Al Sancak dizisi, gelecek sezonun ilgi çekici girişlerinden biri olabilir. 18. bölümü Perşembe akşamları yayınlanacak olan ekip, 19. bölümüyle önümüzdeki hafta yaz tatiline girecek.

Şunlar da hoşunuza gidebilir