adidas Türkiye’de üst seviye iki atama

adidas Türkiye iki kıymetli vazife için iki üst seviye atama gerçekleştirdi. adidas Türkiye İnsan Kaynakları...

adidas Türkiye’de üst seviye iki atama

adidas Türkiye iki kıymetli vazife için iki üst seviye atama gerçekleştirdi.

adidas Türkiye İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak çalışmakta olan His Günel, adidas Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA) Bölgesinden Sorumlu Kıdemli İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak atandı. Yeni rolünde His Günel, MENA liderlik takımının bir üyesi olarak bölgenin insan kaynakları strateji süreçlerinin sorumluluğunu üstlenecek. Insan Kaynakları alanında Türkiye ve farklı ülkelerde olmak üzere 18 yıllık tecrübeye sahip Günel, adidas’a katılmadan evvel Mars Inc ve Avon’da çalıştı. Mevcut vazifesinde, son 4 yılda adidas Türkiye’de İK’yı muvaffakiyetle yöneterek yüksek performanslı bir grup ortamı oluşturdu.

adidas Türkiye’de bir öbür atama da Tedarik Zinciri idaresinde gerçekleşti. Türkiye Tedarik Zinciri İdaresinden Sorumlu Yöneticilik vazifesine Emel Çevik atandı.

adidas Türkiye Tedarik Zinciri Yöneticisi vazifesini alan Emel Çevik, tüm tedarik zinciri süreçleriyle birlikte pazar ve finansal amaçları desteklemek için strateji geliştirmekten; performansı artırmaya yönelik olarak yetenekler, teşebbüsler ile altyapı ve etkinleştiricilerden sorumlu olacak. Birebir vakitte lokal idare takımının bir üyesi olarak, Bölge ve Küresel takımlar ile yakın çalışarak pazar iş planı ve amaçlarının gerçekleştirilmesine katkıda bulunacak. Çevik, Avon, Crown Holdings, SC Jhonson ve Roche üzere küresel şirketlerde olmak üzere 20 yıllık tedarik zinciri tecrübesine sahip.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı