ViewSonic’ten Çoklu Dokunmatik Moda Sahip Yeni Monitör: TD2465

Teknoloji devi ViewSonic’in endüstriyel, perakende ve ticari alanlarda iş birlikçi bir çalışma tecrübesi yaratmak emeliyle...

ViewSonic’ten Çoklu Dokunmatik Moda Sahip Yeni Monitör: TD2465

Teknoloji devi ViewSonic’in endüstriyel, perakende ve ticari alanlarda iş birlikçi bir çalışma tecrübesi yaratmak emeliyle tasarladığı yeni TD2465 dokunmatik monitör, kullanıcısına çok taraflı bir tecrübe sunuyor. Günümüz teknoloji gereksinimlerine nazaran geliştirilen ve çoklu dokunma modu özelliğiyle dikkat çeken TD2465, güç çalışma şartlarına ahenk sağlıyor ve çalışma verimliliğini azamî düzeye çıkartıyor.

Dünyanın önde gelen görsel tahlil sağlayıcılarından ViewSonic, ticari, perakende ve endüstriyel işletmelere özel olarak tasarladığı 24-inç ekrana sahip TD2465 dokunmatik monitör ile kesintisiz ve esnek bir kullanım sunuyor. Bu tıp kesimlerde görülen kuvvetli talepleri karşılayabilen TD2465, kullanıcısına dokunmanın olumsuz etkilendiği ortamlarda gelişmiş özellikleriyle birçok avantajı bir ortada sunuyor.

Sayısız alan için zahmetsiz heyetim

Zahmetsiz ve farklı suram seçenekleri bulunan TD2465 dokunmatik monitör ile; otellerde konukların interaktif kayıtları, perakende ve bankacılıkta inançlı finans idaresi, sıhhat hizmetlerinde hasta dataları, havacılıkta gerçek vakitli ulaşım dağıtımı ve üretim sanayisinde fabrika akışı görünürlüğü üzere çeşitli birçok uygulamada esnek kullanım imkanı sunuluyor.

Dört tarafında dar çerçeve bulunan ve ince bir gövdeyle tasarlanmış olan TD2465, rastgele bir kiosk dizaynına basitçe sığarken, yüzeye ise inançlı bir biçimde yerleştirme fırsatı sunuyor. Ayrıyeten gelişmiş esneklik ve daha ergonomik görüntüleme tecrübesi için 15° ila 70° ortasında eğilebilen ayağa sahip olan TD2465, VESA* montaj dizaynıyla donatılarak daha fazla irtibat çeşidiyle kullanım kolaylığı da sağlıyor.

Her ortamda tesirli performans

Çok çeşitli çalışma şartına ve kullanım senaryosuna uyacak formda tasarlanan yeni TD2465 dokunmatik monitörün Eldivenle Dokunma, Suya Dayanıklılık ve Kalemle Dokunma Modu üzere çeşitli gelişmiş dokunma modları bulunuyor. Bu modlar sayesinde TD2465, kullanıcıların elleri ıslakken, hami eldiven giyerken yahut nemli ortamlarda bile tesirli bir halde performans gösteriyor. 1920×1080 çözünürlükte 16:9 en uzunluk oranı, 7H’den büyük yüzey sertliği ve 250 cd/m2 parlaklık özelliğinin yanı sıra kalem, stylus ve etkin kalem ahengi ile geniş bir çalışma alanı da sunuyor.

OSD İdaresi için hepsi bir ortada ViewSonic Touch Controller yazılımı

TD2465 dokunmatik monitör, kesintisiz kullanıcı arayüzü ile yeni ViewSonic Touch Controller yazılımını destekliyor. Bu yazılım; kapsamlı tahlil, ekran ses düzeyi, ekran parlaklığı, kontrast düzeyleri ve dokunma modları üzere OSD ayarlarını ayarlamak için dokunarak kolay erişim imkânı sağlıyor. Fizikî ek düğmelere muhtaçlık duymadan en güzel iş akışını ayarlamak ve yönetmek için eksiksiz bir araç seti sunuyor. ViewSonic ayrıyeten, gelecekte ViewSonic Touch Controller yazılımıyla uyumlu çalışabilen daha fazla aygıtı piyasaya sunmayı hedefliyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı