Valorant’a yeni ajan: Deadlock

VALORANT’ın yeni Gözcüsü Norveçli casus Deadlock, savaş esnasında en ölümcül atakları bile savuşturabilecek son teknoloji...

Valorant’a yeni ajan: Deadlock

VALORANT’ın yeni Gözcüsü Norveçli casus Deadlock, savaş esnasında en ölümcül atakları bile savuşturabilecek son teknoloji bir nanobağ ağı kullanır. Keskin gözlerinden kaçan, vahşetinden kurtulan olmamıştır. Deadlock’ın yetenekleri şu biçimde:

 

NanoÇekim (C)

Bir NanoÇekim bombası KUŞAN. Fırlatmak için ATEŞ ET. Alçaktan fırlatmak için ALT. ATIŞ kullan. NanoÇekim bombası yere temas ettiğinde patlayarak tesir alanında kalan düşmanların çömelmelerine neden olur ve onları yavaşlatır.

 

Sonik Sensör (Q)

Bir Sonik Sensör KUŞAN. Sensörü yerleştirmek için ATEŞ ET. Sensör, düşman seslerini algılamak üzere bölgeyi tarar. Şayet taradığı bölgede ayak sesi, silah sesi yahut yüksek ses tespit ederse bölgeye sersemletme uygular.

 

Bariyer Ağı (E)

Bir Bariyer Ağı diski KUŞAN. Diski ileri fırlatmak için ATEŞ ET. Diskin indiği noktada yanlara hakikat açılan ve karakterlerin hareketini engelleyen bariyerler oluşur.

 

Kıskıvrak (X)

Bir Nanobağ Hızlandırıcı KUŞAN. Yakaladığı birinci düşmanı sarıp kıskıvrak yakalayan bir nanobağ dalgası göndermek için ATEŞ ET. Kozaya yakalanan düşman, oluşan nanobağ yolu boyunca çekilir. Düşman, nanobağ kozasından kurtarılmazsa yolun sonuna ulaşınca ölür. Nanobağ kozası yok edilebilir.

Bölüm 07 Kısım 01 tıpkı vakitte orijinal bir Savaş Bileti ve Seri Tetik kaplama setini de beraberinde getiriyor. Fütüristik form ve dizaynlardan esinlenilen bu Savaş Bileti’nde Kompozit Phantom ve Tozpembe Operator üzere kaplamaların yanı sıra Duman Altı ve Krep Kulesi spreyleri üzere içerikler de bulunuyor. 

VALORANT Kısım 07 Kısım 01, 28 Haziran 2023 tarihinde başlıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı