Sultangazi Belediyesi öğrencileri YKS öncesi piknikte moral depoladı

Sultangazi Belediyesi Eğitime Dayanak Akademisi’nde (SEDA) aldıkları eğitimle Yks‘ye hazırlanan öğrenciler, düzenlenen piknikle imtihan öncesi...

Sultangazi Belediyesi öğrencileri YKS öncesi piknikte moral depoladı

Sultangazi Belediyesi Eğitime Dayanak Akademisi’nde (SEDA) aldıkları eğitimle Yks‘ye hazırlanan öğrenciler, düzenlenen piknikle imtihan öncesi moral depoladı.

SEDA’da eğitim alan öğrenciler, 17 Haziran’daki YKS öncesi Sultangazi Belediyesi’nce düzenlenen piknikte bir ortaya geldiler. İmtihan öncesi moral depolayan ve gerilim atan öğrenciler, keyifli vakit geçirdi.

Sultangazi Belediye Lider Yardımcısı Nurcan Öztürkmen ve Lider Danışmanı Abuzer Korkmaz ile SEDA öğretmenleri ve öğrencilerinin katıldığı piknikte gençler bol bol halay çekti, oyunlar oynadı ve gönüllerince eğlendi.

Gençlerle sohbet eden Sultangazi Belediye Lider Yardımcısı Nurcan Öztürkmen, şunları söyledi, “Uzun ve yorucu bir eğitim yılını geride bırakıyoruz. Bu süreçte şiddetli bir eğitim aldınız. Ancak her biriniz, başarılı olmak için ağır uğraş sarf ettiniz. Sizler ilçemizin en başarılı, en umut vadeden gençlerisiniz. Ailelerinizin sizler için verdiği emeklerin karşılığını onlara vereceğinizden eminiz.

Sultangazi’nin ismini alacağınız güzel puanlarla en hoş formda temsil edecek ve kazanacağınız başarılarla ülkemize hizmet edeceksiniz. Kıymetli olan sizlerin bu hususta kendinize inanmanız ve güvenmeniz. Bu inanç ve çalışma azmi olduğu sürece başarılı olursunuz. Sizleri üniversite imtihanlarına hazırlayan SEDA hocalarımıza da burada teşekkür ediyorum. Onlar da alanında uzman isimler olarak sizlere büyük bir takviye verdiler. Belediye Liderimiz Av. Abdurrahman Dursun’un siz gençlere yönelik projelere her vakit öncelik verdiğini biliyorsunuz. Sultangazi Belediyesi olarak size her alanda takviye olmaya devam edeceğiz. Zira sizlere gönülden inanıyoruz. Sizin başarınız ve mutluluğunuz bizleri de memnun edecek. Bu his ve kanılarla hepinize gönülden muvaffakiyetler diliyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun.” – İSTANBUL

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Eğitim