Öğrenciler, veli - çocuk etkinliği ile hem eğlendi hem öğrendi

ARA TATİLDE ÖĞRENCİLERİN YAPTIKLARI DENEYLER İLE VAKİTLERİNİ EN VERİMLİ ŞEKİLDE DEĞERLENDİRMELERİNE İMKAN TANIYAN BİLİM YUNUSEMRE, “VELİ-ÇOCUK ETKİNLİĞİ” İLE DE HEM ÖĞRENCİLERİN HEM DE AİLELERİNİN GÜZEL VAKİT GEÇİRMESİNİ SAĞLADI.

Öğrenciler, veli - çocuk etkinliği ile hem eğlendi hem öğrendi

Ara tatilde öğrencilerin yaptıkları deneyler ile vakitlerini en verimli şekilde değerlendirmelerine imkan tanıyan Bilim Yunusemre, “Veli-Çocuk Etkinliği” ile de hem öğrencilerin hem de ailelerinin güzel vakit geçirmesini sağladı.


Yunusemre Belediyesi, Türkiye Teknoloji Takımı (T3) Vakfı, TÜBİTAK ortaklığıyla hayata geçirdiği Bilim Yunusemre, ara tatilde de öğrencilerin güzel vakit geçirmesini sağladı. 6-14 yaş arası öğrenciler, Matematik, Doğa Bilimleri, Girişimcilik, Astronomi, Tasarım, Teknoloji ve Tarım Teknolojileri Atölyesinde etkinlikler yaptı. Ara tatilde öğrencilerin vakitlerini en verimli şekilde kullanmalarını sağlayan Bilim Yunusemre, gerçekleştirilen Veli - Çocuk Etkinliği’nde de onların aileleri ile birlikte deney yapmasına, güzel vakit geçirmelerine imkan tanıdı. Yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren veliler, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’ye ve emeği geçenlere teşekkür etti.