Liselere yönelik ‘Tıp Kariyer Kampının başvuruları açıldı

BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BUÜ) TIP FAKÜLTESİ İYİ HEKİMLİK UYGULAMALARI VE SİMÜLASYON MERKEZİ’NİN (USİM) TIP FAKÜLTESİNİ TERCİH ETMEK İSTEYEN LİSELİ ÖĞRENCİLERE YÖNELİK GELENEKSEL OLARAK DÜZENLEDİĞİ "TIP KARİYER KAMPI" YAZ DÖNEMİ BAŞVURULARI AÇILDI.

Liselere yönelik ‘Tıp Kariyer Kampının başvuruları açıldı

Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ) Tıp Fakültesi İyi Hekimlik Uygulamaları ve Simülasyon Merkezi’nin (USİM) tıp fakültesini tercih etmek isteyen liseli öğrencilere yönelik geleneksel olarak düzenlediği "Tıp Kariyer Kampı" yaz dönemi başvuruları açıldı.


USİM Yönetiminden yapılan açıklamada; 25-29 Temmuz tarihlerinde toplamda 32 saat sürecek kamp içerisinde öğretim üyeleri ile deneyim paylaşım oturumları, Tıp Fakültesi öğrencileriyle interaktif sohbetler, klinik beceri uygulamaları, simülasyon teknoloji uygulamaları ve laboratuvar eğitimlerinin yer alacağı belirtildi. Sadece 20 kişilik kontenjana sahip olan kampa başvurular https://ulusem.uludag.edu.tr/egitim-3193-liselere-yonelik-kariyer-kampi adresinden alınacak.


Detaylı bilgi için 507 169 15 44 numaralı telefonu aramak veya [email protected] e-posta adresine mail atmak yeterli olacak.