Kayseri Büyükşehir’den şehitler anısına

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA) Kayseri Büyükşehir Belediyesi Park Bahçeler ve Ağaçlandırma Daire Başkanlığı ve KAYMEK...

Kayseri Büyükşehir’den şehitler anısına

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Park Bahçeler ve Ağaçlandırma Daire Başkanlığı ve KAYMEK Gençlik Merkezleri tarafından Sivas Yolu Kayseri Vilayet Göç Yönetimi önünde gerçekleşen fidan dikim merasimine Kayseri Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Serdar Öztürk, İşletmeler ve İştirakler Daire Lideri Cenani Ayaydın, Bünyan Kaymakamı Turgut Gülen, Yeşilhisar Kaymakamı Ahmet Ali Altıntaş, Kayseri Aile ve Toplumsal Hizmetler Vilayet Müdürü Cüneyd Özdemir ve KAYMEK gençleri katıldı.

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANISINA 251 FİDAN

Etkinlik alanında açıklamalarda bulunan Kayseri Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Serdar Öztürk, 15 Temmuz ruhunu yansıtmanın haklı gururunu yaşadıklarını belirterek, “Şehitlerimiz anısına 251 tane fidan diktik. Bu işi KAYMEK gençlerimizle birlikte yaptık” dedi.

Başkan Büyükkılıç’ın daha yeşil bir Kayseri için çaba gösterdiğini söz eden Öztürk, “Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç liderimizin önderliğinde gençlere verdiğimiz, şehitlerimize verdiğimiz, vatanımıza, bayrağımıza verdiğimiz kıymetin bir şov olarak da burada sembolik olarak bir ağaç dikme merasimi düzenledik. Emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ederken, ayrıyeten 15 Temmuz ruhunu yansıtmanın haklı gururunu yaşıyoruz” diye konuştu.

Öztürk ayrıyeten Lider Büyükkılıç ismine KAYMEK çalışanına ve gençlere teşekkür ederek, şükranlarını sundu.

15 Temmuz şehitleri anısına gençlerle birlikte 2022 yılı sonbahar ağaçlandırma ve çiçeklendirme aktiflikleri kapsamında bin 100 adet fidan dikimi yapıldı.