HUAWEI’nin en yeni MatePad 11 ve MateBook X Pro modelleri Türkiye’de satışta

HUAWEI, kısa müddet evvel duyurduğu tablet ve bilgisayar modellerini Türkiye’deki kullanıcılarla buluşturmaya devam ediyor. Dizüstü...

HUAWEI’nin en yeni MatePad 11 ve MateBook X Pro modelleri Türkiye’de satışta

HUAWEI, kısa müddet evvel duyurduğu tablet ve bilgisayar modellerini Türkiye’deki kullanıcılarla buluşturmaya devam ediyor. Dizüstü bilgisayar ve tablet kategorisinin en aktüel eserleri olan MatePad 11 ve MateBook X Pro, 2 Haziran itibariyle Huawei Türkiye Online Mağazası’nda resmi olarak satışa sunuldu.

İlk modellerini tanıttığından beri kullanıcılar tarafından ilgiyle karşılanan HUAWEI tablet ve dizüstü bilgisayar modelleri; iş, eğitim ve cümbüş gereksinimlerini tam manasıyla karşılarken, üretkenliği de ön planda tutuyor. Bu iki serinin ülkemizde de ses getiren 2023 modelleri, 2 Haziran’dan itibaren Türkiye’deki kullanıcılarla buluştu.

Tüm gereksinimler için tek bilgisayar

Pazara sunulan birinci versiyonlarıyla birlikte büyük ilgi gören MateBook X Pro, 2023 versiyonuyla da isminden kelam ettirmeye hazırlanıyor. Her yaştan kullanıcılar için üst seviye özelliklerle yenilenen MateBook X Pro, metalik mürekkep mavisi gövdesiyle, her ortamda dikkatleri üzerine çekmeye hazır. En gerçekçi renkleri sunmak üzere optimize edilmiş 14,2 inçlik HUAWEI FullView Ekran, %92,5 ekran-gövde oranı, 1 TB dahili sabit disk, 16 GB ön bellek, Intel i7 işlemci ve Windows 11 Pro işletim sistemi, eserin öne çıkan özellikleri ortasında yer alıyor.

Ön siparişle 49.999 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunulan yeni MateBook X Pro, sepette 1.000 TL’lik net indirimin yanı sıra, dopdolu bir ikram paketiyle birlikte geliyor. Eseri HUAWEI Online Mağaza’dan almayı tercih eden kullanıcılar, 7.796 TL kıymetindeki MatePad SE 128GB tabletle birlikte, AX2 Router, Swift Sırt Çantası ve Bluetooth Mouse’a da sahip olurken, FreeBuds 5 tam kablosuz kulaklığı da %10 indirimle satın alabiliyor. MateBook X Pro’yu, toplamda 7.296’ TL’lik kar avantajıyla satın almak için consumer.huawei web sitesini ziyaret edebilirsiniz.  

Gelişmiş donanım etkileyici tasarım

2023 model HUAWEI MatePad 11, bir evvelki versiyona nazaran geliştirilen donanım ve yazılım özellikleriyle Türkiye pazarındaki yerini aldı. Bilhassa genç profesyoneller ve üniversite öğrencilerinin eğitim ve multimedya gereksinimlerine tam manasıyla karşılık veren bir eser olan yeni MatePad 11, yeni jenerasyon sürümünde yeteneklerini ve performansını daha da artırdı. 120 Hz bedelindeki ekran yenileme suratı ve %86 ekran-gövde oranıyla verimliliği de bir üst düzeye taşıyan yeni MatePad 11, son derece avantajlı şartlarla geliyor. 128 GB’lık dahili hafıza ile gelen MatePad 11, güçlü Wi-Fi 6 dayanağıyla de kesintisiz bir temas tecrübesine imza atıyor.

Ön siparişle satışa sunulan HUAWEI MatePad 11’in fiyatı, 7.499 TL olarak açıklandı. Her biri 1.499 TL bedelindeki akıllı klavye ve gümüş MatePad serisi kalemle birlikte sunulan eseri HUAWEI Online Mağaza’dan almayı tercih eden kullanıcılar, sepette 1.000 TL’lik net indirimle birlikte HUAWEI FreeBuds SE tam kablosuz kulaklığa da %50 indirim avantajıyla sahip olabiliyor. Böylelikle toplamda, 2.499 TL’lik bir indirim avantajı elde edecek olan kullanıcıların bu fırsattan yararlanmak için, consumer.huawei adresini ziyaret etmeleri kâfi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı