Güldür Güldür Show’un 6’lı masa skecine Davutoğlu ve Uysal’dan ilk yorum

Show TV ekranlarında yayımlanan Güldür Güldür Show isimli programda, Sıhhat Bakanı Koca ve Hazine ve...

Güldür Güldür Show’un 6’lı masa skecine Davutoğlu ve Uysal’dan ilk yorum

Show TV ekranlarında yayımlanan Güldür Güldür Show isimli programda, Sıhhat Bakanı Koca ve Hazine ve Maliye Bakanı Nebati’nin akabinde 6’lı masayla ilgi bir skeç hazırlandı. 11 Haziran Cumartesi günü yayımlanacak olan yeni kısma ilişkin fragmanda 6’lı masadaki siyasi isimlerin restoranda bir ortaya geldiği ve birbirlerine çeşitli göndermeler yaptığı görüldü.

6’LI MASADAKİ İSİMLER TAKLİT EDİLDİ

Bir restoranda geçen skeçte CHP başkanı Kılıçdaroğlu, ÂLÂ Parti başkanı Meral Akşener, Saadet Partisi Önderi Temel Karamollaoğlu, Gelecek Partisi önderi Ahmet Davutoğlu, DEVA Partisi önderi Ali Babacan ve Demokrat Parti önderi Gültekin Uysal‘ın oluşturduğu 6’lı masadaki politikler canlandırıldı.

DAVUTOĞLU: MERAKLA BEKLİYORUM

Gelecek Partisi Genel Lideri Ahmet Davutoğlu, skece ilişkin görüntüyü toplumsal medya hesabından paylaştı. Davutoğlu, paylaşımına “Merakla bekliyorum.” notunu düştü.

“TANITIMIYLA BİLE BİZLERİ GÜLDÜRDÜNÜZ”

Demokrat Parti başkanı Gültekin Uysal da skece ilişkin manzarayı hesabından yayımlayarak şova en yakın vakitte geleceğini duyurdu. Uysal, şu tabirleri kullandı: “Cihangir semti sakinlerine de bir uzunluğumuzu, posumuzu gösterelim. Geliyorum en kısa vakitte. Tanıtımıyla bile bizleri güldürdünüz, biz de Milletimizin yüzünü güldüreceğiz inşallah.”