Hediyesiyle tüm takıma mesaj verdi! İşte Stefan Kuntz’un futbolculara dağıttığı kitap

Alman teknik yönetici Stefan Kuntz’un misyona gelmesinin akabinde A Ulusal Kadro’da yoga üzere mental çalışmalar...

Hediyesiyle tüm takıma mesaj verdi! İşte Stefan Kuntz’un futbolculara dağıttığı kitap

Alman teknik yönetici Stefan Kuntz’un misyona gelmesinin akabinde A Ulusal Kadro’da yoga üzere mental çalışmalar tartı kazanırken, tecrübeli hocanın tüm gruba bir kitap armağan ettiği öğrenildi.

KUNTZ’DAN TÜM GRUBA LIVERPOOL ARMAĞANI

Fanatik’in haberine nazaran, Stefan Kuntz’un, oyuncularına ikram ettiği kitabın ismi, ‘A taste of the Liverpool way, a recipe for success’ (Liverpool biçimi lezzetler: Muvaffakiyet için tarifler). Kuntz’un, yakın vakitte okuduğu bu kitabın muharriri, kendisi üzere bir Alman olan Beslenme Uzmanı Mona Nemmer’e ilişkin. Daha evvel Alman Ulusal Grupları’nın alt yaş kategorilerinde çalışan Nemmer, Bayern Münih’te vazife yaptıktan sonra 2016’da Liverpool’un başına geçen Jürgen Klopp tarafından kulübün birinci tam vakitli beslenme uzmanı olarak işe başladı.

Stefan Kuntz’un futbolculara ikram ettiği kitap

“LIVERPOOL’DAKİ EN KIYMETLİ TRANSFERLERİMDEN”

Klopp’un an prestijiyle teknik takımındaki 26 şahıstan biri olan ve “Liverpool’daki en kıymetli transferlerimden” diye bahsettiği Nemmer, sağlıklı besinleri yanlışsız biçimde ve hakikat vakitte yemenin kıymetine dikkat çekiyor. Kuntz, oyuncularının bu kitaptan faydalanarak, hem daha kaliteli bir yaşama sahip olmalarını hem de performanslarının artmasını amaçlıyor.