Fizyoterapistler SUBÜde buluştu

SUBÜ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ İLE TÜRKİYE FİZYOTERAPİSTLER DERNEĞİ SAKARYA İL TEMSİLCİĞİ İŞ BİRLİĞİNDE SEMİNER VE ATEL ATÖLYESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Fizyoterapistler SUBÜde buluştu

SUBÜ Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Türkiye Fizyoterapistler Derneği Sakarya İl Temsilciği iş birliğinde seminer ve atel atölyesi gerçekleştirildi.


Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi ve Türkiye Fizyoterapistler Derneği Sakarya İl Temsilciği iş birliği ile iki eğitim semineri ve atel atölyesi gerçekleştirildi. Doç. Dr. Tamer Çankaya ve Dr. Fizyoterapist Ömer Osman Pala tarafından SUBÜ Rektörlük Konferans Salonu’nda verilen seminerlerde ‘Lumbal Bölge Patolojilerinde Osteopati ve Manuel Terapi: Değerlendirme ve Tedavide Anahtar Noktalar’ ile ‘Statik El-El Bileği Splintleri: Hastaya Özel Tasarlama Prensipleri ve Uygulamalı Splint Yapım Atölyesi’ başlıkları ele alındı. SUBÜ öğrencilerinin yanı sıra Sakarya’daki fizyoterapistlerin geniş katılım gösterdiği etkinliğin sonunda SUBÜ Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdür Yardımcısı Öğretim Görevlisi Sena Gizem Genç tarafından Çankaya ve Pala’ya teşekkür belgesi takdim edildi.