Eyyüpoğlu, Vatandaşımızın emrindeyiz!

AK Parti 28. Dönem Şanlıurfa Milletvekilli Av. İbrahim Eyyüpoğlu, 28 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Eyyüpoğlu, Vatandaşımızın emrindeyiz!

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Milletvekili Eyyüpoğlu, Emniyet caddesi esnafı ve Kapaklı pasajı esnafıyla bir araya gelerek 28 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimleri için Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan için destek istedi.

Esnafın teveccühüyle karşılanan AK Parti 28. Dönem Şanlıurfa Milletvekilli Av. İbrahim Eyyüpoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ve AK Parti’nin 2023 yılı vizyonunu vatandaşlara anlattı. Şanlıurfa’nın ilk turda olduğu gibi daha yüksek bir oyla 2. Turda da Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyeceğine inandığını vurgulayan Eyyüpoğlu, “Vatandaşımızın emrindeyiz, İnşallah 28 Mayıs’ta Cumhurbaşkanımızı en yüksek oyla seçeceğiz” ifadelerini kullandı.

Ziyaretler kapsamında AK Parti Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Eyyüpoğlu’na, AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mustafa Bağmancı ve teşkilat üyeleri eşlik etti.