Esenyurt’ta Okulda Fenalaşan 6 Yaşındaki Hiranur Hastanede Hayatını Kaybetti

ESENYURT’ta okul bahçesinde kötüleşen epilepsi hastası 6 yaşındaki Hiranur Dinç kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Çocuğunun...

ESENYURT’ta okul bahçesinde kötüleşen epilepsi hastası 6 yaşındaki Hiranur Dinç kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Çocuğunun hayatını kaybettiğini öğrenen baba, hastanenin giriş kapısının camını tekme atarak kırdı. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, dün akşam saat 19.20 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgilere nazaran, 6 yaşındaki epilepsi hastası olduğu öğrenilen Hiranur Dinç okul bahçesinde kötüleşerek Avcılar’daki özel bir hastaneye kaldırıldı. Teze nazaran, kalbi duran Hiranur, tabiplerin müdahalesi ile hayata döndürüldü. Ailesi daha sonra Hiranur’u Esenyurt’taki öteki bir özel hastaneye sevk edilmesini istedi. Esenyurt’taki özel hastaneye gittikleri sırada ise Hiranur’un hayatını kaybettiği öğrenildi. Kızlarının hayatını kaybettiğini öğrenen babası hastanenin giriş kapısının camını tekme atarak kırdı. O anlar güvenlik kameralarına yansıdı.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Sıhhat