Deniz Uğur’dan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a “Reha Muhtar” daveti: İstismar ediliyoruz, lütfen buna bir dur deyin

Oyuncu Deniz Uğur, eski eşi Reha Muhtar‘ın çocukları Mina’ya şiddet uyguladığı gerekçesiyle darp raporu aldıktan...

Deniz Uğur’dan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a “Reha Muhtar” daveti: İstismar ediliyoruz, lütfen buna bir dur deyin

Oyuncu Deniz Uğur, eski eşi Reha Muhtar‘ın çocukları Mina’ya şiddet uyguladığı gerekçesiyle darp raporu aldıktan sonra İstanbul Anadolu 1. Aile Mahkemesi’ne başvurdu. Evvelki gün görülen davada 13 yaşındaki kızı süreksiz velayeti anne Deniz Uğur’a verildi. Reha Muhtar‘a 2 ay mühlet ile kızı Mina Muhtar’a yaklaşmama cezası verildi. Reha Muhtar bu karardan sonra eski eşi hakkında çeşitli argümanlarda bulunup kızını darp etmediğini söyledi.

SES KAYDINI YAYINLADI

Deniz Uğur bu tezler sonrası toplumsal medya hesabından kızı ve Reha Muhtar’a ilişkin bir ses kaydı yayınlamıştı. Uğur ses kaydını paylaşırken “Elim ayağım titriyor şu an! Dünyanın en yeterli babası, o denli mi? Pekala, herkes duysun öyleyse… Ağlayan, çığlık atan, acı çeken benim kızımın sesi. Başka sesi de çok düzgün tanırsınız. Allah’ın laneti karanlığa hizmet edenlerin üzerine olsun. Allah cezanızı versin” demişti.

“YARDIM EDİN, İSTİSMAR EDİLİYORUZ”

Deniz Uğur’un savlarının akabinde birkaç ünlü Reha Muhtar’a takviye verdi. Uğur ise Instagram hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan’la olan fotoğrafını paylaşarak Cumhurbaşkanı’ndan yardım istedi. Oyuncu, “Sayın Cumhurbaşkanım; ailem, çocuklarım ve ben herkesin gözü önünde ağır istismar ediliyoruz. Şu özel günün hatırına lütfen buna bir dur deyin” sözlerini kullandı.

“KIZIM UYUŞTURUCU UNSUR KULLANAN BİRİSİYLE GÖRÜŞÜYORDU”

Reha Muhtar toplumsal medyadan yaptığı açıklamasında kendisini savunarak kızını korumak istediğini lisana getirmişti. Baba olarak kızının uyuşturucu husus kullanan bir bireyle görüşmesine reaksiyon gösterdiğini tabir eden Muhtar, “Benim oğlum ve kızım 7 yıl yasaklı unsurların kullanıldığı renkli akvaryum balıklarının ısmarlandığı meskende büyüdüler. Kızımın fazla dozdan uyuşturucu kullanıp hastaneye kaldırılan ‘Kabal’ isimli kullanıcıyla görüşmemesi için 5 dakika mühlet verme hakkım ve sorumluluğum yok mu baba olarak?” tabirlerini kullanmıştı.