Binance’deki 5 Altcoin İçin Uyarı Yapıldı: Kayıp Bekleniyor!

Kripto analisti Aaryamann Shrivastava, UNI’yi sıkıntı günlerin beklediğini söylüyor. Analist Flipi L’ye nazaran bu altcoin...

Binance’deki 5 Altcoin İçin Uyarı Yapıldı: Kayıp Bekleniyor!

Kripto analisti Aaryamann Shrivastava, UNI’yi sıkıntı günlerin beklediğini söylüyor. Analist Flipi L’ye nazaran bu altcoin fiyatı hala %20 düşme riski altında. Ayrıyeten analist, BNB fiyat hareketi konusunda yatırımcıları uyarıyor. Analist Lockridge Okoth ise tanınan göğüs coin’i Dogecoin’den makûs sinyaller geldiğini söylüyor. Kripto analisti David ise RDNT’nin kritik takviyesi kırdığını belirtiyor.

Uniswap fiyatı yeni taban düzeyleri gördü

UNI fiyatı 4,9 dolardan süreç görerek 5 dolarlık ruhsal takviye düzeyini kaybetti. Bu tıpkı vakitte altcoin’in son altı ayda düştüğü en düşük nokta oldu. Mayıs 24’te yeni bir düşük düzeye işaret eden UNI, şu anda Kasım 2022’nin en düşük düzeyi olan 4,8 dolara yaklaşıyor. Bu yüzden, altcoin düşmeye devam ederse, muhtemelen 12 ayın en düşük düzeyini görecek.

binancedeki 5 altcoin icin uyari yapildi kayip bekleniyor 0 iLZ1MQWeUNI 1 günlük grafik

Bunun kaygı verici olmasının nedeni, ekseriyetle fiyat düşüşünün yatırımcılarıyla çok ilgisi olması. Ya token sahipleri ayı piyasaları sırasında kayıplarını telafi etmek için düşüş eğilimi gösterir ve varlıklarını satar ya da şartlar iyileşene kadar zincir üzerinde süreç yapmaktan vazgeçer.

Ancak Uniswap için bu iki durum da kelam konusu değil. Bu durum, DEX’in yılın başından bu yana artan bir faaliyet gözlemlemesi gerçeğinde açıkça görülüyor. Nisan ayı, Ethereum Blockchain’deki başka üst seviye protokollere kıyasla gaz fiyatlarında yakılan en yüksek ETH ölçüsünü kaydetti. Uniswap’te yılın birinci çeyreğindeki birleşik faaliyet, 29.333 ETH’den fazla gazın yakılmasıyla sonuçlandı. Bu da 52 milyon dolardan fazla bir fiyata denk geliyor. Son değerlendirmeler sonucunda, Bitcoin fiyatı düşüş eğiliminde kaldığı sürece, UNI fiyatı Kasım 2022’nin en düşük düzeylerinin üzerinde kalmakta zorlanabilir.

Bu altcoin fiyatı bir basamak daha düşmeye meyilli

Fantom fiyatı son süreç seanslarında %10’luk bir düşüşle bir yumruk yedi. Fakat, acı şimdi bitmedi. Boğalar zirvelere hakikat koşarken, ayılar burada öldürmek için içeri giriyor üzere. Nispi Güç Endeksi (RSI) çok satılmış durumda. Bununla birlikte, ayıların bu satışı bir sonraki düzeye taşımak için boğalardan çok az direnci var ya da hiç yok. FTM bu nedenle nakavt olmak için hazır durumda. Bu nakavt atılımıyla %20’lik bir düşüşle 0,26 dolara kadar inmesi mümkün. Kuşkusuz, 0,30 dolar çıkarıldığında, 0,26 dolara yumuşak ve süratli bir düşüş olacak. .

binancedeki 5 altcoin icin uyari yapildi kayip bekleniyor 1 XLMSlLkYFTM 4 saatlik grafik

Yukarı istikametli hareketler fakat ve lakin global piyasalardan gelecek birtakım olumlu manşetlerle mümkün. Şu anda en büyük itici güç, Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz çıkmaza giren ABD borç tavanı tartışması. Bir muahede olması durumunda, FTM’nin 200 günlük Kolay Hareketli Ortalama, kırmızı azalan trend çizgisi ve aylık S1 takviye düzeyinin birbiriyle birebir hizaya geldiği değerli 0,36 dolar düzeyinin üzerine çıkmaya ve geri dönmeye hazır olduğu risk varlıklarına bir uçuş görmeyi bekliyoruz.

BNB’nin kurtuluşu için ana şirketinin paka çıkması gerekiyor

Binance Coin yatırımcıları, ana şirket Binance LLC’nin müşteri ve kurumsal fonların karıştırılmasıyla ilgili Reuters raporunu atlatma teşebbüslerini kabul etmiyor. Binance LLC ve tüm iştiraklerinin rastgele bir soruşturmayla işbirliği yapacağına dair pak ve kolay bir açıklama, BNB’yi daha yükseğe uçuracaktır. Bu ortada, BNB traderları cezalandırılıyor. Bu BNB’nin Perşembe günü bir ayağını aşağıya çekti. Ruhsal yapısı, 200 günlük Kolay Hareketli Ortalama (SMA) ve Mayıs ayının en düşük düzeyinin bu düzeye yakın olması nedeniyle 300 dolarda baskı oluşması mümkün. Bir sefer bunu kırdığında, BNB’nin Mart ayında çok kıymetli bir düzey olan 283 dolardan süreç görmesini sağlayacak yaklaşık% 10’luk bir burun hareketi bekleyin.

binancedeki 5 altcoin icin uyari yapildi kayip bekleniyor 2 hh7KnmBbBNB 4 saatlik grafik

Geri dönüş için birçok dayanak ögesi mevcut. Bu yüzden, 300 dolar düzeyi muhafazası mümkün. Büyük bir sıçrama beklemeyin. Lakin 320 dolara yanlışsız kademeli bir düzgünleşme olası. Bu, 306 dolara yakın kırmızı azalan trend çizgisinin çıkarıldığı ve 55 günlük SMA’ya daha yüksek bir sıçrama gördüğü manasına geliyor.

Dogecoin fiyatında %10 kayıp gözleniyor

DOGE fiyatı, boğalar ve ayılar denetim için savaşırken dar bir aralıkta konsolide oluyor. Böylelikle, altcoin arka arda üç haftanın akabinde düşüş eğilimini sürdürüyor. Bu yazı sırasında altcoin fiyatı, DOGE için rastgele bir üst tarafı bastırmaya devam eden 50, 100 ve 200 günlük Üstel Hareketli Ortalamalardan (EMA) gelen satış baskısıyla çaba ediyor. Bu nedenle, satış baskısındaki bir DOGE’nin daha da düşerek 11-12 Mart’taki 0,062 dolar civarındaki düşük düzeyleri tekrar ziyaret etmesine neden olabilir.

Aşağı hakikat eğilen Göreli Güç Endeksi (RSI), bu olumsuz görünümü doğruluyor. Bu da alıcıların piyasayı terk ettiğini gösteriyor. Benzeri halde, bu momentum göstergesi DOGE satma davetine işaret ediyor. Muhtemelen bu da yatırımcıların kulak vermesi halinde altcoin için daha fazla kayıp manasına geliyor. Dahası, Parabolik SAR da altcoin fiyatının üzerine çıktı. Bu çoklukla düşüş işareti olarak kabul görür.

binancedeki 5 altcoin icin uyari yapildi kayip bekleniyor 3 M66C37KKDOGE 1 Günlük Grafik

Öte yandan, alıcı momentumu boğaları bastırırsa, Dogecoin’in 0,088 dolar civarına yükselmesi muhtemel. Bu düzeyin üzerinde kararlı bir günlük mum çubuğu kapanışında düşüş tezi geçersiz olur. Daha kuzeyde ise Dogecoin’in 0,096 dolara ulaşarak, mevcut durumdan %40’lık bir yükseliş elde etmesi mümkün.

Bu altcoin değerli takviyesi kırdı, sırada ne var?

Radiant Capital (RDNT) fiyatı, 16 Mart 2023 tarihinden bu yana 0,31-0,5 dolar aralığında süreç görüyor. Fiyat, aralığın hem takviyesini hem de direncini birçok defa test etti. RDNT, 11 Mayıs’ta bu aralığı aşağı tarafta çözdü. Böylelikle, ayıların denetimi ele geçirdiğini gösterdi. Hakikaten fiyat, takip eden 7 gün içinde aralığın takviyesini direnç olarak doğrulayarak (kırmızı oklar) arızayı doğruladı.

Bu nedenle, RDNT fiyatının 0,21 dolaraki bir sonraki dayanak düzeyine düşmesi mümkün. Bu da mevcut fiyattan% 28’lik bir düşüşe karşılık geliyor. RSI göstergesi, evvelki dayanak sınırı tarafından reddedildi ve aşağı gerçek eğimli. Bu yüzden, daha fazla düşüş mümkünlüğünü destekliyor.

binancedeki 5 altcoin icin uyari yapildi kayip bekleniyor 4 ZjSrOIHmRDNT günlük grafik / Kaynak: TradingView

En muhtemel beklenti, RDNT fiyatının yakın gelecekte 0,21 dolara hakikat düşmeye devam etmesi. Fakat, bunu yapmadan evvel bir toparlanmanın meydana gelmesi beklenen.