Binance Türkiye ile Web3 Derneği arasında dev sponsorluk anlaşması

Binance Türkiye, finansal okur müelliflik şuurunun artırılmasına yönelik çalışmalarını hızlandırdı. Binance Türkiye grubu tarafından 14...

Binance Türkiye ile Web3 Derneği arasında dev sponsorluk anlaşması

Binance Türkiye, finansal okur müelliflik şuurunun artırılmasına yönelik çalışmalarını hızlandırdı. Binance Türkiye grubu tarafından 14 Ekim Cuma günü düzenlenen Topluluk Buluşması’nda Binance Türkiye ile Web3 Derneği ortasında sponsorluk mutabakatı imzalandı. Mutabakat kapsamında Binance Türkiye 27 Ekim’de gerçekleşecek “Sürdürülebilir Web3” doruğunun ana sponsoru oldu.

Dünyanın başkan blockchain ve kripto ekosistemi Binance, blockchain teknoloji ve Web3’ün potansiyeli konusunda tüm gençleri bilinçlendirmek maksadıyla çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda sık sık gençlerle bir ortaya gelen Binance Türkiye grubu Web3 Derneği ile yeni bir sponsorluk mutabakatı imzaladı. Mutabakat ile Binance Türkiye, 27 Ekim BTK’da gerçekleşecek Web3 Zirvesi’nin sponsoru oldu. 17 üniversite topluluğu ve 600 üniversite öğrencisinin iştirak sağlayacağı dorukta 17 sürdürülebilir maksadın Web3 teknolojilerinde nasıl kullanılacağına yönelik sunumlar yapılacak.

Binance, Türkiye topluluğu ile bir ortaya geldi

Binance ekosistemini büyüten topluluğu ile sık sık bir ortaya gelen Binance Türkiye takımı geçtiğimiz ay gerçekleştirdiği İstanbul buluşmasından sonra artık de Ankara’da bir ortaya geldi. Binance topluluk buluşmaları ismi altında gerçekleşen aktifliğe yaklaşık 100 kişi iştirak gösterdi. Aktifliğin açılış konuşmasını Binance Türkiye Pazarlama ve Topluluk Müdürü Alper Bulut gerçekleştirdi. Bulut, açılış konuşmasında Binance’ın Türkiye’de gerçekleştirdiği faaliyetleri ve yakın devirde gerçekleşen çalışmaları anlattı. Aktifliğin ilerleyen saatlerinde Binance TR gönüllüleri Binance ekosistemi hakkında deneyimlerini paylaştı. Sonrasında ise Binance TR’nin Growth Müdürü Ali Serdar Kuşçu, Web3 hakkında teknik bir sunum gerçekleştirdi. Aktifliğin sonunda ise Binance Türkiye ile Web3 Derneği ortasında sponsorluk mutabakatı imzalandı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı