Binance CEO’su CZ, B20 Endonezya 2022 Tepesinde: Sanayideki tüm oyuncular kullanıcıları muhafaza sorumluluğunu üstlenmeli

Bali, 14 Kasım 2022 – Dünyanın önder blockchain ekosistemi ve kripto para altyapısı sağlayıcısı Binance’in...

Binance CEO’su CZ, B20 Endonezya 2022 Tepesinde: Sanayideki tüm oyuncular kullanıcıları muhafaza sorumluluğunu üstlenmeli

Bali, 14 Kasım 2022 – Dünyanın önder blockchain ekosistemi ve kripto para altyapısı sağlayıcısı Binance’in kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao (CZ), bugün Bali’de yapılan Business 20 (B20) Doruğunda konuştu.

B20 Doruğu Endonezya 2022, dünyanın dört bir yanındaki başkanların bir ortaya gelerek milletlerarası iş dünyasında pürüzlerin aşılması ve gelecek büyüme adımlarına dair uzmanlıklarını paylaştığı G20 Doruğunun bir kesimi. B20’nin teması, G20’nin “Hep Bir Ortada ve Daha Güçlü İyileşme” temasını dayanaklar halde “Yenilikçi, Kapsayıcı ve İş Birliği İçerisinde Büyüme” olarak belirlendi.

CZ, teknolojinin geleceğinin yanı sıra küresel teknoloji ortamının ve yetenek alanlarının oluşturulmasını tartışmak üzere özel olarak seçilen dünya başkanlarından biriydi ve son oturumda “geleceğin ekonomik büyümesini sağlamak için yenilikçiliğin gücünü kullanma” üzerine konuştu.

CZ, “Endüstrideki herkes kullanıcıları müdafaa sorumluluğunu üstlenmeli. Sanayi oyuncularının görüşlerini dinlemek ve güçlü standartlar oluşturmak için işbirliği yapabilmesini umuyoruz. Bu yıl gerçekleşen olaylara baktığımızda Binance, ortak kılavuzlar oluşturmanın değerini görüyor. Ortak iş standartları oluşturabilmek için öteki sanayi oyuncuları ile bir ortaya gelmeye çalışacağız. Tüm sanayi oyuncularının şeffaflıklarını artırmaları ve sanayiyi daha güçlü bir hale getirmek için bir arada çalışmaları gerekiyor.” dedi.

İş dünyası topluluğunun irtibat kurmak ve G20 devletlerinin emellerini paylaşmak ismine resmi diyalog forumu olan B20’ye Jeff Bezos (Yönetim Şurası Lideri, Bezos Earth Fund; İdare Heyeti Lideri, Amazon), Mark Tucker (Grup İdare Konseyi Lideri, HSBC Holdings), Euisun Chung (İcra Şurası Lideri, Hyundai Motor Group), Febriany Eddy (CEO, Vale Indonesia) ve Mohammed Y. Al Qahtani (Kıdemli Lider Yardımcı Saudi Aramco) de dahil olmak üzere 60’ın üzerinde iş dünyası başkanı de iştirak sağladı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı