Bayraklının kitap kafeleri yüzlerce öğrenciyi ağırladı

BAYRAKLI BELEDİYESİ’NİN SOSYAL TESİSLER İÇİNDE HAYATA GEÇİRDİĞİ KİTAP KAFELER ÖĞRENCİLERİN İLGİ ODAĞI OLDU. KÜTÜPHANE HAFTASI BOYUNCA YÜZLERCE ÖĞRENCİ BELEDİYENİN KİTAP KAFELERİNİ ZİYARET EDEREK KİTAP OKUMA VE DERS ÇALIŞMA İMKANI BULDU.

Bayraklının kitap kafeleri yüzlerce öğrenciyi ağırladı

Hizmete açtığı kitap kafelerle çocukları ve yetişkinleri kitap okumaya teşvik eden Bayraklı Belediyesi, Kütüphane Haftası boyunca yüzlerce öğrenciyi ağırladı.


Bayraklı Belediyesi’nin sosyal tesisler içinde hayata geçirdiği kitap kafeler öğrencilerin ilgi odağı oldu. Kütüphane Haftası boyunca yüzlerce öğrenci belediyenin kitap kafelerini ziyaret ederek kitap okuma ve ders çalışma imkanı buldu. Ömer Özkan İlköğretim Okulu’nun öğrencileri de Masal Saati dersini kitap kafede yaptı. Öğretmenleri eşliğinde masal kitaplarını okuyan öğrenciler, kütüphanelerin önemi konusunda da bilgilendirildi. Öğrenciler, Başkan Sandal’a eğitime desteklerinden ve kitap kafe uygulamalarından dolayı teşekkür etti.“Geleceğe hazırlıyoruz”


Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı yarınlara en iyi şekilde hazırlamak için çalışıyoruz. Bir yandan okul öncesi eğitim kurumlarımızda geleceğin başarılı bireylerini yetiştirirken, diğer yandan kitap kafelerimiz ile toplumun her kesimine okuma alışkanlığı kazandırıyoruz” dedi.