Avrasya Kapı, Pencere, Cam Fuarları 60 bin ziyaretçi gayesiyle açıldı

Avrasya Bölgesi’nin alanındaki en büyük ve itibarlı fuarları Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları kapılarını...

Avrasya Kapı, Pencere, Cam Fuarları 60 bin ziyaretçi gayesiyle açıldı

Avrasya Bölgesi’nin alanındaki en büyük ve itibarlı fuarları Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarları kapılarını eş vakitli olarak 12 Kasım Cumartesi günü İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde açtı. Toplam 12 salonda gerçekleşen ve 16 Kasım’a kadar açık kalacak olan fuarlar, birinci günden ziyaretçilerden ağır ilgi gördü.

Bölgenin en büyük ve itibarlı sektörel etkinliklerinden olan Avrasya Pencere, Avrasya Kapı ve Avrasya Cam Fuarları; 16 Kasım 2022 tarihine kadar İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçileriyle buluşacak. Pencere ve Kapı Kesimi Derneği (PÜKAD), Pencere Üreticileri Kalite Birliği Derneği (PÜKAB) ve Teşebbüsçü Alüminyum Endüstrici ve İş İnsanları Derneği (GALSİAD) iş birliğiyle gerçekleşen fuarlar, yüklü olarak Balkanlar, Ortadoğu, Türki Cumhuriyetler, Doğu Avrupa, Orta Asya ve Kuzey Afrika başta olmak üzere 140’a yakın ülkeden 60 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırlayacak.

544 firma ve firma temsilciliği ile 454 markayı birebir çatı altında toplayan fuarların milletlerarası alım heyetleri kapsamında 100’ün üzerinde ülkeden 600’e yakın bölüm profesyoneli İstanbul’da bir ortaya geliyor.

Avrasya Pencere 2022’de Alüminyum ve Gölgelendirme Özel Bölümleri

23. kere kapılarını açan Milletlerarası Pencere, Panjur, Cephe Sistemleri ve Aksesuarları, Profil, Üretim Teknolojileri ve Makineleri, Yalıtım Gereçleri, Hammadde ve Tamamlayıcı Eserler Fuarı, pencere üretim makineleri, pencere üretim teknolojileri, pencere profil, profil üretim makineleri, profil üretim teknolojileri, pencere sistemleri, pencere yan sanayi, cephe sistemleri, yalıtım gereçleri, hammadde ve tamamlayıcı eserler üzere birçok alanda faaliyet gösteren bölümün önder pozisyonundaki karar vericileri bu fuarlarda olacaklar.

Avrasya Pencere Fuarı bünyesinde organize edilen “Alüminyum” özel kısmında Türkiye ve Avrasya Bölgesi’nde alüminyum pencere, profil, cephe sistemleri, alüminyum aksesuarları ve üretim makineleri üzere alanlarda faaliyet gösteren firmalar, “Gölgelendirme” özel kısmında ise gölgelendirme, muhafaza ve kapatma sistemleri alanlarında faaliyet gösteren firmalar yerlerini aldı.

Avrasya Kapı 14. defa, Avrasya Cam 12. defa kesimi bir ortaya getirdi

Sektörün önde gelen iç yer kapı ve kapı sistemleri, kilit, panel, pano, bölme sistem ve aksesuarları üreticileri eser ve hizmetlerinin sergilendiği Avrasya Kapı Fuarı 14. kere ziyaretçileriyle buluşurken, cam eserleri ve uygulamaları, üretim-işleme teknolojileri ve makineleri ile tamamlayıcı eser ve kimyasallarıyla fuar alanında yer alan Avrasya Cam Fuarı ise 12. sefer kesim ziyaretçileriyle buluştu.

Business Connect Programı ile fizikî fuarın avantajları dijital dünyanın imkanlarıyla birleşiyor!

Hibrit formatta devam edecek fuarlarda, Tüyap’ın Business Connect Programı sayesinde iştirakçi ve ziyaretçiler dijital ortamda buluşarak görüşme ayarlayabilecek ve bağlantılarını bu online platform üzerinden sürdürebilecekler.

Fuarlar, 12 – 15 Kasım’da 10.00 – 18.00, 16 Kasım’da ise 10.00 – 17.00 saatleri ortasında ziyaret edilebilecek.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı