Altay’da Başkan Ayhan Dündar güven tazeledi

Spor Toto 1’inci Lig’de kümede kalmayı başaran Altay‘da gerçekleşen Olağan Genel Kurul’da mevcut Lider Ayhan Dündar...

Altay’da Başkan Ayhan Dündar güven tazeledi

Spor Toto 1’inci Lig’de kümede kalmayı başaran Altay‘da gerçekleşen Olağan Genel Kurul’da mevcut Lider Ayhan Dündar inanç tazeledi. İzmir Atatürk Stadyumu’nun içinde bulunan İzmir Aktif Futbol Hakemleri Derneği Toplantı Salonu’nda gerçekleşen kongrede Lider Dündar seçime tek aday olarak girdi. Geçen dönem Özgür Ekmekçioğlu’ndan vazifesi devralan Dündar seçimi 282 oyla tekrar lider seçildi.

Ayhan Dündar, “Büyük zorluklar çektiğimizi herkes biliyor, ancak takımızı hak ettiği ligde tutmayı başardığımız için çok memnunuz. Bu kadar imkansızlığa karşın borçlarımızı çok olağan kaidelerde frenlediğimizi düşünüyorum. Bir şeyleri daima birlikte başardığımızı düşünüyorum. Borçlar ve ligde kalma konusunda yardımcı olan herkese, tüm büyüklerime teşekkür ediyorum. Herkesin, o, bu, şu demeden gerçek manada birlik ve beraberlik içinde hareket etmesi inancındayım. Altay topluluğu çok büyük bir topluluk. Gerçek manada kenetlenme olursa borçlarımız üstesinden gelinemeyecek sayılar değil” dedi.

“ALTAY’IN KURTULUŞU ÖZ KAYNAĞINDADIR”Altyapının değerine de vurgu yapan lider Dündar, “Transfer tahtası açık olsaydı da gençlerimize güvenme ve onların gelişmesi noktasında önceliğimizi altyapıya verecektik. Altay’ın kurtuluşu öz kaynağındadır” dedi.Ayhan Dündar, kelamlarını şöyle tamamladı: “Altay topluluğunun her vakit insan kaynağına muhtaçlığı vardır. Güçlü süreçte gerçek manada vazifeye geldikten çabucak sonra içimde umut vardı.Sezona başlarken ‘Altay küme düşecek, taraftar idareye el koydu’ diye söylentiler oldu. Fakat o bedelleri taşımıyorsa o kulübün başında olmasının bir manası yok. Bu manada gerçek hissiyatım sahip çıkmak. Geçen sene kâfi derecede takviye verilmemesinin temelinde bir şeyler yatabilir. Altay’ı en üst düzeye çıkarmak manasında insanların bize güvenmesini istiyorum. Her takviyenin Altay’ın menfaatine olacağının garantisini veriyorum.”

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Spor