Aleyna Tilki: Onlara karşı savaşı kazandım

EĞİTİM İÇİN TAŞINDILAR Aleyna Tilki geçen akşam Levent’teki bir akaryakıt istasyonunda görüntülendi. Basın mensuplarıyla sohbet...

Aleyna Tilki: Onlara karşı savaşı kazandım

EĞİTİM İÇİN TAŞINDILAR

Aleyna Tilki geçen akşam Levent’teki bir akaryakıt istasyonunda görüntülendi. Basın mensuplarıyla sohbet eden genç müzikçi, “Üzerime kahve döküldü de ondan geldim benzinliğe” dedi.

Aleyna Tilki, annesi ve kız kardeşinin Amerika’ya taşınması hakkında şunları söyledi:

“Kardeşimin eğitim hayatı için oraya taşındılar. Ben de bu işe başlarken Amerika’ya gitmiştim zati eğitime. Son Amerika seyahatim ise hoş geçti. Çokça konser izledim, ufkumu genişletmek için notlar tuttum.”

aleyna tilki onlara karsi savasi kazandim 0 zZIJNDfr

DOST KAZIKLARI UFAK ŞEYLER

Albüm hazırladığını açıklayan Aleyna Tilki, “İlk albümüm olduğu için samimi bir çalışma olsun istedim. Benim gerçeğimi yansıtsın. Bunun için savaşlar vermem gerekiyordu, onları da verdim” dedi.

“Ne üzere savaşlar verdiniz?” sorusunu da şöyle yanıtladı:

“Her şeyle savaşmak durumunda kaldım. Lakin hoş oldu. Benim ben olmamı engelleyecek şahıslara karşı savaşımı kazandığımı düşünüyorum.” Tilki, “Dost kazığı mı yediniz?” sorusu üzerine de gülerek “Onlar ufak şeyler” dedi.

aleyna tilki onlara karsi savasi kazandim 1 de6cMQzI

Normal arkadaşım

Aleyna Tilki benzincide bir erkek arkadaşıyla görüntülendi. müzikçi, aracını kullanan arkadaşı için “O benim olağan arkadaşım. Zati biliyorsunuz, sık sık görüyorsunuz yanımda” dedi.