Al Sancak dizisinde öyle sahneler vardı ki, Uğur Güneş ile Gülsim Ali İlhan uzun yıllar unutmayacak!

2 CsaHaber.com/Detay – Ünlü oyuncu Uğur Güneş, Çukurova dizisinde o kadar başarılıydı ki 3 sezon...

Al Sancak dizisinde öyle sahneler vardı ki, Uğur Güneş ile Gülsim Ali İlhan uzun yıllar unutmayacak!
2

CsaHaber.com/Detay – Ünlü oyuncu Uğur Güneş, Çukurova dizisinde o kadar başarılıydı ki 3 sezon ortasında diziden ayrıldı. Yılmaz rolüyle milyonların sevgisini kazanan oyuncu, setten bir süre uzak kaldıktan sonra aksiyon dolu bir asker dizisi ile TRT1 ekranlarında seyirci karşısına çıktı.

Aksiyon sahnelerindeki kondisyonu ve atletik yapısıyla dikkatleri üzerine çeken Uğur Güneş, Al Sancak dizisinde oldukça zor sahnelerde rol almıştır. Oyuncu, özellikle bir denizaltının yer aldığı ilk bölüm sahnesinde zor günler geçirdiğini de itiraf etti.

Partneri Gülsim Ali İlhan ile bir hayranının sorusunu yanıtlayan oyuncu, denizaltı sahnesinde yaşadığı zorlukları şöyle anlattı:

“İlk bölümdeki denizaltı sahnesi beni çok etkiledi. Soğuk yağmurda saatlerce teknedeydik. Gerçekten çok mücadele ediyorduk, yorulmuştuk. 45 dakika yağmurda kaldıktan sonra dayanılmaz bir hal aldı.”

Gülsim Ali İlhan da ilk bölümün ve ilk perdenin kendisini çok zorladığını anlattı. TRT1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisinde Dilek karakterini canlandıran oyuncu, bu projede şimdiden 2 sezonu çok başarılı bir şekilde tamamlamıştır.

Hayranlar, Gülsim Ali İlhan’ın projeden ayrılmasıyla da hayal kırıklığına uğradı. Ancak oyuncu yine aynı ekranda bu sefer asker dizisinde karşımıza çıktı. Gülsim Ali İlhan dizide Nadia isimli bir karakteri canlandırmaktadır. Oyuncu, dizinin hem ilk bölümünde hem de ilk perdesinde zorlandığını açıklayarak, şunları söyledi:

Al Sancak dizisinde öyle bir sahne var ki Uğur Güneş ve Gülsim Ali İlhan yıllarca unutamayacak!  9

“İlk bölümdeki ilk sahne yat sahnesiydi.Karadeniz’e yelken açtık ve hava mevsimsiz rüzgarlıydı ve dalgalar yüksekti.Bütün ekip yorgundu, bayıldı,kustu…o an ben Bu işi yapmak isteyip istemediğimden gerçekten şüpheliydim.”

Gülsim Ali İlhan, o an güçlü kalmaya çalıştığını, kusmadığını ancak bütün gün mücadele ettiklerini anlattı.

Şunlar da hoşunuza gidebilir