Aksesuar kampanyası MediaMarkt’ta devam ediyor

MediaMarkt, mağazalarında ve mediamarkt.com.tr’de başlattığı kampanya kapsamında aksesuar kategorisindeki çeşitli eserlerde birbirinden farklı fırsatlar sunuyor....

Aksesuar kampanyası MediaMarkt’ta devam ediyor

MediaMarkt, mağazalarında ve mediamarkt.com.tr’de başlattığı kampanya kapsamında aksesuar kategorisindeki çeşitli eserlerde birbirinden farklı fırsatlar sunuyor. 24 Ekim’e kadar devam edecek kampanyada kulaklıklarda, şarj aletlerinde, klavye&Mouse ve daha birçok kategoriden teknolojik aksesuarlarda avantajlar sunulacak.

Geniş eser yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışverişin keyfini sunan MediaMarkt, farklı kategori ve fiyatlardan sunduğu binlerce teknolojik esere ek olarak bu eserlerin vazgeçilmez aksesuarlarında da kıymetli kampanyalar düzenliyor. Markanın 24 Ekim tarihine kadar sürdüreceği kampanya kapsamında aksesuar kategorisinde bulunan taşınabilir ve araç şarj aygıtlarından bluetooth kulaklıklara, Mouse & klavyelerden farklı kategorilere kadar birçok eser fırsatlarla sunulacak.

Müziksiz yapamayanlar için ürünler

Kampanyalı eserler ortasında MediaMarkt’ın müzikseverler için hayata geçirdiği fırsatlar dikkat çekiyor. Buna nazaran hem kaliteli bir müzik dinleme imkanı veren hem de epeyce taşınabilir bir eser olan Philips TAT3217WT bluetooth kulaklık 999 TL’den satılacak.

Yaşamı düzgünleştiren eserler MediaMarkt’ta

Bugün birçok insanın ömrünü kolaylaştıran eserler ortasında yer alan taşınabilir şarj aygıtları da MediaMarkt’ın kampanyasında bulunuyor. Baseus Elf taşınabilir şarj aygıtı 599 TL’den satılacakken TTEC SmartCharger 2.1A araç şarj aleti ise 129 TL etiket fiyatıyla satışa sunulacak.

Kampanyada dikkat çeken başka eserler ise Mouse ve klavye&Mouse setleri oldu. Microsoft bluetooth Mouse 309 TL’den, HP 230 kablosuz klavye & mouse kombo set ise 699 TL’den satılacak.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı