5 ay önce evlenen Hadise ve Mehmet Dinçerler, 30 Eylül’de boşanıyor

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen Hadise, 30 Nisan’da Çırağan Sarayı’nda gözlerden uzak bir merasimle nikah masasına...

5 ay önce evlenen Hadise ve Mehmet Dinçerler, 30 Eylül’de boşanıyor

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen Hadise, 30 Nisan’da Çırağan Sarayı’nda gözlerden uzak bir merasimle nikah masasına oturduğu iş insanı Mehmet Dinçerler ile boşanma kararı aldı. Evliliğinin birinci yılı dolmadan ayrılık kararı alan çift, 2 gün sonra boşanacak.

“ANNEMİN TAKTIĞI SETİ VE YÜZÜĞÜ GERİ VERSİN”

2. Sayfa programında yer alan habere nazaran; memnunlukları kısa süren ikili, 30 Eylül Cuma Beykoz Adliyesi’nde boşanacak. Düğünde takılan takıları Hadise‘ye bırakan Mehmet Dinçerler’in protokol yapılırken “Annemin taktığı set ve yüzüğü geri versin yeter!” dediği ileri sürüldü. Fakat Dinçerler’in isteği geri çevrildi ve takılar Hadise‘de kaldı.

HADİSE BOŞANMA DAVASI AÇTI

Nisan ayında nikah masasına oturan ve evliliklerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Mehmet Dinçerler ile Hadise çifti boşanma kararı aldı. Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından bir açıklama yaparak ayrılık kararını duyuran Hadise, “Anlaşarak sonlandıramadığımız için boşanma davası açtığımı sizlerle paylaşmak isterim. Mehmet’e hayatında mutluluklar diliyorum” dedi. Müzikçi açıklamanın akabinde avukatı aracılığıyla Beykoz 2. Aile Mahkemesi’ne başvurdu. Mahkemeye sunulan dilekçede, Hadise Açıkgöz ile Mehmet Dinçerler’in 30 Nisan 2022’de evlendikleri belirtilerek Dinçerler’in evlendikten kısa bir mühlet sonra, Hadise’nin sanat hayatını kısıtlamaya yönelik tavır ve davranışlarda bulunmaya başladığı anlatıldı.

DİNÇERLER YÜZÜK SAVINI YALANLADI

Ayrılık kararının akabinde Dinçerler’in Hadise’ye evlilik teklifi ettiği 3 milyon TL’lik yüzüğü ve düğünde takılan altınları geri istediği ileri sürüldü. Hadise’nin sanat hayatını da etkileyecek davranışlarda bulunduğu da sav edilen Dinçerler, Instagram hesabından yaptığı açıklamada “Karşılıklı olarak çok paha vererek başladığımız münasebetimiz son bulmuş olsa da, münasebetimiz mühletince Hadise’nin sanat hayatını tahminen de en çok destekleyen kişi oldum. Bugün öne sürülen argümanları şaşkınlıkla karşılıyorum. Evliliğimizi sonlandırmak ortak görüşümüz doğrultusunda olup, tek isteğim süreci herkes için en iyi olacak formda hürmet çerçevesinde bitirmektir. Diğer hiçbir talep ve isteğim olmamıştır” diyerek hakkındaki argümanları yalanladı.